Adres tespiti yaptırmak isteyen bireyler özel dedektifler ile iletişime geçmelidir. Özel dedektifler öncelikle her iki tarafı da koruma altına alan sözleşmeleri bireylere imzalatırlar. Bu sözleşmelerde dedektifin verdiği hizmet ve kişilerin bunun karşılığında ödediği miktarlar vardır. Daha sonra adres tespiti için kişilerden bireyler hakkında kısaca bilgiler vermeleri istenir. Bu bilgiler arasında kişilerin daha öncesinde görev yaptığı iş yerlerinin konumları, eski ikamet adresleri gibi bilgiler bulunur. Özel dedektifler bu veriler ile detaylı bir şekilde inceleme yapmaya başlar. Elde ettikleri sonuçların doğruluğunun kontrol edilmesinden sonra müşterilere veriler raporlanarak hizmet sonlandırılmaktadır.

Adres Tespiti Nedir?

Adres tespiti yaptırmak isteyen bireyler profesyonel olması açısından dedektifler ile görüşürler. Kişiler izlerini önceden kaybettikleri aile bireyleri, eski sevgilileri, arkadaşları ve yakın çevreleri için bu hizmeti almak isteyebilirler. Bunun yanında kişilerin borçlularını bulmak için de bu hizmetten yararlanırlar. Açılacak olan bazı davalarda kişiler karşı tarafın ikamet adresini bilmek isteyebilirler. Bu uyguma ile tüm bu kişilerin günümüzdeki ikamet ettikleri adrese ulaşılmaktadır.

adres-tespiti-yaptiranlar

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Adres Tespiti Yapmak Yasal Mı?

Adres tespiti yapmak dedektiflerin vermiş olduğu bir hizmettir. Özel dedektifler mesleklerinin getirmiş olduğu hukuki kurallara uymakla yükümlüdürler ve hizmetlerini bu ilkeye bağlı olarak verirler. Müşteriler için hazırlanmış olan adres tespiti hizmeti yaptırmanın Türk Ceza Kanunu’nda ceza olduğu ile ilgili hiç yasa bulunmamaktadır. Ancak dedektifler özel hayatın gizliliğine dikkat etmek zorundadırlar. Deneyimli dedektifler verdikleri hizmetlerin tümünü yasalara uygun bir şekilde yürütürler. Real dedektif kesin ve hızlı sonuç garantisi vererek müşterilerine şeffaf olduğunu kanıtlamıştır. Hukuki kurallara uygun olarak çalıştığı için müşterilerinin güvenini kazanmıştır. 7/24 hizmet veren güvenilir firmamızla sizde hemen iletişime geçebilirsiniz.

Adres Tespiti Neden Yapılır?

Adres tespitinin yapılma nedenleri arasında kişilerin uzun zamandır görmedikleri yakınlarına ulaşmak istemeleri bulunmaktadır. Bir kişinin ikamet ettiği konumu öğrenmek bir hayli zordur. İzini kaybettirmek isteyen kişiler herhangi birileri ile bağlantı kurmadan taşınarak farklı şehirlerde yaşamaya başlayabilirler. Bu noktada arkada kalan yakınları kişilerin konumlarını öğrenmek için adres tespiti hizmetine başvururlar.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU