Aldatan erkek arkasında pek çok farklı motivasyon yatar. Erkek yaptığı ihaneti bir güç gösterisi ya da sadece cinsel bir ihtiyaç olarak görebilir. Pek çok farklı nedenlere bağlı olarak erkekler partnerlerini aldatabilmektedir. İhaneti ortaya çıkarmak ise gerekli kanıtların hukuka uygun teminini gerektirir. Real Dedektiflik Bürosu, eşinizin veya sevgilinizin ihanetini en kısa sürede, güçlü kanıtlar ile ortaya çıkarmayı başarır! Partnerinizle ilgili şüphelerinizde 7/24 bize ulaşarak eş takibi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Aldatan erkeklerin sebeplerine bakıldığında en göz önünde olan özellik güçlü hissetmek istekleridir. Erkeklerin etraflarında fazla kadın görmeleri kendilerini güçlü bir birey olarak düşünmelerini sağlamaktadır. Özgüveni yükselen erkekler aldattıklarını rahatlıkla anlatarak çevresindeki erkeklerden önde olduklarını düşünürler. Aldatan erkeğin nedenleri arasında parterini eskisi kadar çekici bulmama, eğlence arayışı ve kötü bir psikoloji gibi kişisel sebepler yer alabilir. Yine de tüm bu özelliklere sahip erkekler aldatıyor anlamına gelmez. Kesin sonuçlar elde etmek için özel dedektif tutarak kanıtlar ile gerçekleri öğrenebilirsiniz.

Erkekler Neden Aldatır?

Erkeklerin aldatma nedenleri araştırmalara göre şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Kadınları evlenilecek ve eğlenilecek olarak ikiye ayırması
  • Partneri ile olan kırgınlıkların büyümesi ve öfkeye dönüşmesi
  • Partnerinin ona kadın gibi değil anne gibi yaklaşması
  • Partnerini yeteri kadar çekici bulmaması
  • Duygusal olarak kendini yalnız hissetmesi
  • Kişilik bozukluğu yaşıyor olması
aldatan-koca

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Aldatan Erkek Nasıl Davranır?

Aldatan erkeklerin davranışlarında değişmeler meydana gelmektedir. Genellikle ilk defa aldatan erkek, partnerine karşı duyduğu suçlulukla beraber her zamankinden daha fazla ilgili davranışlar sergiler. Yine suçluluk duygusu ile birlikte uykuları düzensiz bir hal alır. Biraz zaman geçtikten sonra duruma alışarak küçük sorunlardan kavga ve huzursuzluk çıkartır. Bakım yapmayı arttırır ve aynada sürekli kendisine bakma ihtiyacı hisseder. Eskiden yapmayı hoşlandığı şeylerden zevk almamaya başlar.

Evliyken Aldatan Erkekler Nasıl Anlaşılır?

Eşini aldatan erkekleri anlamak, aldatan kadınları anlamaktan daha kolaydır. Erkekler yaratılışları gereği basit düşünen canlılardır. Dikkatli bir gözlemci olan kadınlar ise erkekler üzerinde ki en ufak değişikliği fark edebilirler. Evliyken aldatan erkeğin en önemli davranışı telefonunu sürekli olarak gizli kullanmasıdır. Kişileri aramak için bile eşi ile telefonunu paylaşmaktan kaçınır. Sosyal medya hesapları üzerinden eşi ile fotoğraf paylaşmak istemeyerek çeşitli bahaneler üretebilirler. Aynı zamanda sürekli olarak yüzük takmaktan şikayet edebilirler.

Partneriniz tüm bu davranışları sergiliyorsa özel dedektifle çalışarak gerçekleri öğrenebilirsiniz. Güvenilir uzman kadrosu ile yardımınıza koşan Real Dedektiflik sizi kanıtlar ile aydınlatacaktır. En uygun fiyatlarda eş takibi yaparak doğruları gün yüzüne çıkartır. Aldatan erkeğin nedenleri ne olursa olsun Real Dedektiflik ile ortak bir çalışma yaparak geleceğinizi garanti altına alın.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU