Aldatan eşlerin boşanma isteği nedeni ile dava açabildiği vakalarla karşılaşılmaktadır. Bu gibi durumlarda aldatılan taraf, kanıt eksikliği neden ile haksız duruma düşebilmektedir. Boşanma davası için güçlü kanıtlarla verilen mücadeleler, hak ve menfaat kaybını önler. Bizimle çalışarak somut delil ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Aldatan eşler bazı durumlarda partnerlerinden ayrılmak isteyebilmektedirler. Eşlerden biri aldattığı için mahkeme kararından haklı çıkması zor olsa da boşanma davası açabilmekteler. Açılan bu davaları aldatılan taraf lehine çevirmelidir. Aldatıldığınızı güçlü deliller ile ispat ederek davayı partneriniz açmış olsa da siz kazanabilirsiniz. Aldatıldığınızı ispat edemeden partneriniz boşanma davası açar ise haklı çıkabilir. Aldatan eşin boşanma davası açması durumuyla karşılaşıldığında özel dedektif tutmanız gerekir. Real Dedektiflik Hizmetleri ile güvenilir ve uzman kadrosu sayesinde sağlam kanıtlara ulaşabilir ve durumu tam tersine döndürebilirsiniz.

Aldatan Eş Tazminat Alabilir Mi?

Aldatan eşler kendilerini haklı görerek tazminat almak isteyebilirler. Aldatma ispatı olmadan mahkemeye çıkılmış ise ve kusurlu olan taraf siz görünüyorsanız eşler tazminat alabilir. Ancak mahkemeye sunulacak kanıtlarınız dahilinde aldatan eşin tazminat alması imkansıza yakındır. Doğru hamleler ile partnerinden tazminat alan taraf siz olabilirsiniz. Aldatan ve birde üzerine kendisinin haklı sebepleri olduğuna inanarak boşanma davası açan partnerin izini sürmek aldatılan taraf için bir hayli zordur. Bu yüzden dedektif ile ortak çalışarak profesyonel bir yardım almak gerekir.

aldatan-koca

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Aldatan Eşin Birlikte Olduğu Kişiye Dava Açılabilir Mi?

Aldatılan taraflar partnerlerinin birlikte olduğu kişilere karşı öfke, kin ve nefret gibi duygular besleyebilmekteler. Kendisini uğrattıkları maddi ve manevi yıkımın hesabını sormak istemektedirler. Bunu hukuki açıdan uygun hale getirmek maalesef mümkün değildir. Sadakat eşler arasında olan bir terimdir. Üçüncü şahısların size karşı böyle bir tutumu olmadığı için dava açma hakkınız bulunmaz.

Aldatma Boşanma Davası Ne Kadar Sürer?

Aldatma boşanma davalarında aldatılan tarafın mahkemeye karşı gösterilecek delillere ihtiyacı vardır. Yargının belirlemiş olduğu hedef süre 300 gündür. Ancak her boşanma davası değişiklik gösterebilmektedir. Boşanma davalarının kısa sürmesi için güçlü kanıtlar toplanmalıdır. Real Dedektiflik Hizmetleri ile eş takibi yaparak umuma açık alanlarda ki aldatma ispatı sayılan fotoğraflara, videolara, ses kayıtlarına ulaşabilir ve mahkemede kullanabilirsiniz. Bilgilerinizin üçüncü şahıslar ile paylaşılmadığı Real Dedektiflik bu zorlu süreci sizin daha kolay atlatmanızı sağlayarak aldatan eşin boşanma davası açması durumunda davayı kazanmanıza yardımcı olur.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU