Aldatılmanın ispatı profesyonel yaklaşım ve gizli takip gibi üst düzey profesyonellik gerektirir. Sadakatsizliğe karşı gösterdiğiniz fevri davranışlar nedeniyle hatalı duruma düşerek mağduriyet yaşama riskiniz bulunmaktadır. Bu gibi şüphelerde özel dedektifle çalışmak, ihtiyacınız olan kanıtlara ulaşmanızı sağlar. Real Dedektiflik Bürosunca verilen eş takibi hizmeti ile aldatma şüphesi ile yaşamaktan kurtulabilir, temin ettiğiniz hukuka uygun deliller ile elinizi güçlendirebilirsiniz.

Aldatılan eşler bu durumu ispatlamaya çalıştıklarında gözle görülür delillere ihtiyaçları vardır. Aldatıldığımı nasıl ispatlarım sorusuna verilecek en doğru cevap hukuk kurallarına uygun kanıtlar ile olacaktır.  Güçlü kanıtlar bulmak için profesyonel bir yardım almanız gerekebilir. Real dedektiflik bilgilerinizi asla üçüncü şahıslara paylaşmadan tamamen güvenilir bir şekilde kanıt toplamanızı kolaylaştırır. Mahkemede kullanılmaya hazır deliller elde ederek manevi tazminat hakkına sahip olabilirsiniz. Eşinizin ihaneti ile yıpranma payınızı bu deliller sayesinde alabilir ve boşanma sürecini en kısa sürede noktalayabilirsiniz.

Aldatılan Eş Ne Yapmalı?

Aldatılan eşler yapacakları ihanetin acısı ile hatalı bir davranışa evrilebilir. Aldatılma ile karşı karşıya kalındığında öncelikle sakin kalınarak durum analizi yapılmalıdır. Partnerlerinizin gerçekten sizi aldattığından emin olarak harekete geçmek gerekir. Aldatıldığınızı öğrendiğiniz andan başlayarak 6 ay içerisinde boşanma davası açmanız gerekir. Aldatmanın gerçekleşmesinden 5 yıl süre geçmiş ise aldatma davası açma hakkınız bulunmaz. Eşinizin ihanetini kabul ettikten sonra affederek evliliğe devam edilmiş ise dava açma hakkınız sona ermiş olacaktır.

aldatma-delilleri

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Aldatan Eş Nasıl Takip Edilir?

Kişilerin aldatan eşlerinin takibini yapması zorlu bir süreçtir. Aldatan eşler partnerlerine karşı yakalanmamak için oldukça temkinlidirler. Yasak ilişkileri ile karşılaşmamaları için eşlerinin gittikleri yerleri, evde olma sürelerini, varsa eşinin aracını ne kadar süre kullanacağına kadar en küçük detayları öğrenmeye çalışırlar. Bu yüzden eşlerin birbirini takip etmeleri problemli bir yoldur. Aldatan eşin nerelere gittiğini en kolay yoldan öğrenmek için özel dedektife başvurmak gerekmektedir. Real dedektiflik eş takibi hizmetiyle aklınızdaki soru işaretlerini çözüme kavuşturur.

Mahkemeye Aldatıldığımı Nasıl İspatlarım?

Aldatılmayı ispatlamak için boşanma davalarında güçlü kanıtlar göstermek gerekmektedir. Aldatıldığımı nasıl ispatlarım dediğiniz anda Real Dedektif ile tamamen hukuk kurallarına uygun bir şekilde kanıt toplayarak mahkeme karşısına çıkabilirsiniz. Boşanma davalarında işinize yarayacak aldatma kanıtları şunlardır:

  • Umuma açık yerlerde çekilmiş fotoğraf, video ve ses kayıtları
  • Partnerinizin yasak ilişkisine cep telefonundan yazılmış mesajlar
  • Aldatmayı kanıtlar nitelikte gönderilmiş e-postalar
  • Seyahat biletleri
  • Otel, restoran, cafe faturaları
  • Kalınan yerlere ait kamera kayıtları
  • Önceden olmayan cinsel yolla bulaşan hastalıkların tümü
  • Eşin aldatma itirafı

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU