Aldatılma geçerli bir boşanma nedeni kabul edilmekle birlikte, ispatlanması gereken bir ithamdır. Aldatılmanın ispatlanması için hukuki geçerliliğe sahip delillerin aile mahkemelerine sunulması gereklidir. Kanıt toplama sürecinde bireysel hamleler, özel hayatın gizliliği yasasını ihlale neden olabilir. Boşanma ve velayet davaları için Real Dedektiflik Bürosu ile çalışılarak sadakatsizliğe ait hukuki geçerliliği bulunan güçlü kanıtlar toplanabilir.

Aldatılmanın kanıtı mahkemede aile birliğinin temellerinin sarsıldığını mahkeme heyetine gösterilmesi açısından önemlidir. Umuma açık alanda ses, fotoğraf ya da video kayıtları kanıt olarak değerlendirilir. Bunun yanında partnerlerin yasak ilişkilerine attıkları mesajlar, kendi el yazıları ile yazılmış mektuplar ya da birlikte geçirdikleri anıların anlatıldığı notlar, konaklama esnasında güvenlik kameralarında birlikte görüntülerinin olması, beraber çıktıkları seyahat biletleri, kredi kartı ekstraları, cinsel yolla bulaşmış olan hastalıklar da delil niteliğindedir. Aldatılan eş tarafından tüm bu kanıtları toplamak yorucu ve bir hayli yıpratıcı bir yoldur. Özel dedektif tutularak bu durumun üstesinden daha kolay gelinebilir. Real Dedektif Hizmetleri aldatma ispatı sürecinizi daha rahat atlatmanıza yardımcı olarak ihtiyacınız olan tüm kanıtları elde etmenizi sağlar. Eş takibi hizmetimiz ile aldatıldığınızı güçlü kanıtlar ile ispatlayabilirsiniz.

bosanma-icin-aldatma-delili

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Aldatma İspatlanmazsa Ne olur?

Aldatma gerekçesi ile açılmış boşanma davalarında delil yetersizliği söz konusu olabilir. Mahkemeye yeteri kadar güçlü kanıt sunulmadığında aldatma davası olmaktan çıkarak genel boşanma davasına döner. Güçlü deliller ile en kısa sürede sonuçlanacak boşanma süreci bu sayede daha çok zaman alarak tazminat davası açamamanıza neden olur. Real Dedektif Hizmetleri uygun fiyatları ve güvenilir uzman kadrosu ile elde etmek istediğiniz tüm kanıtlara ulaşarak boşanma sürecini sizin lehinize çevirecektir.

Aldatan Eş Nasıl İtiraf Eder?

Aldatan taraflar çoğu zaman bu durumu kabul etmezler ve üste çıkmak için eşlerine konuyu kapatmaları için baskı yaparlar. Boşanma davalarında aldatan eşlerin itirafları delil olarak kullanılacağı için sakin kalınıp dostane tavırlar eşliğinde iletişime geçmek gerekir. Aldatan tarafların itiraf etmelerinin diğer bir yolu ise somut kanıtlar göstermektir. Güçlü kanıtları gören partnerler itiraf etmek durumunda kalabilirler.

Aldatma İspatında Hangi Deliller Kullanılamaz?

Boşanma davalarında özel hayatı ihlal eden kanıtlar kullanılamaz hatta suç teşkil edebilir. Kanıt toplarken dikkat etmeniz gereken bazı kurallar vardır. Evin herhangi bölgelerine ses kayıt cihazı ya da video çeken cihazlar yerleştirilemez. Aldatılan eşler partnerlerinin telefonuna casus programlar kurarak elde edilen bilgileri kullanamazlar. Halka açık olmayan mekanlarda fotoğraf veya video kaydı çekilemez. Yasalara uygun olmayan yollardan telefon kayıtlarına ulaşılamaz. Real Dedektif Hizmetleri ile tamamen hukuki kurallara uygun yollardan kanıt toplayabilir ve açılan boşanma davalarında aldatma ispatı olarak kullanabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU