Antalya dedektiflik bürosu

Antalya dedektiflik bürosu çalışanları, normalde insanların göremediği, görse bile anlayamadığı, bulamadığı, çözümleyemediği kısacası işin içinden çıkamadığı durumlarla baş edebilen ve somut kanıtlarla her türlü durumu ortaya döken insanlardır.

Dedektiflerin görevi; suç işleyen şahısları, işledikleri suçları ve suça konu olan delilleri araştırmak, soruşturmak, suçu işleyen kişi ve kişilerin yakalanmasını sağlamaktadır.

Dedektif Antalya

Özel dedektifler bir sözleşmeye dayalı ve ücreti karşılığında çalışan ve tüzel kişilere hizmet veren, alanında profesyonel, iyi eğitim almış ve uzmanlaşmış kişilerdir. Özel dedektifler, hem kamu hizmeti hem de kişi hak ve özgürlüklerinin korunması bakımından hassas bir konuda çalışır. Bu yüzden özel dedektifler verdikleri hizmetin sınırını ve attıkları adımın boyutunu bilerek hareket etmeli kamusal düzeni bozmadan hareket etmeye özen göstermelidir.

Şuna emin olabilirsiniz ki, alanında profesyonel olan, iyi eğitim almış ve uzun yıllardır bu işi yapan bir özel dedektif sizi hiçbir zaman zor durumda bırakmaz, kamusal düzeni bozmadığı gibi yasaları da bilir ona göre hareket eder. Karşınıza çıkabilecek sahte dedektifler sizi zor durumda bırakacağı gibi, işini de tamamlayamaz. Tamamlasa bile yasal yollardan ulaşmadığı bilgi ve belgeler sizi zor durumda bırakabilir. O yüzden birlikte çalışacağınız dedektifin referansları sizin için iyi bir yol gösterici olacaktır.

 

Antalya Dedektiflik Bürosu

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Antalya Özel Dedektif

Özel Dedektiflerin görevleri; kaçakçılık, dolandırıcılık, işlenen cinayet, hırsızlık, gasp, adam kaçırma, çalıntı oto, kundaklama suçlarının araştırılarak delil elde etmek ve elde ettiği delillerin yardımıyla faillerin yakalanarak adalet önünde hesap vermelerini sağlamaktır.

Son yıllarda yaygınlaşan özel dedektiflerin yukarıda belirtilen hizmetlerin yanı sıra kurumsal hizmetler olarak da ürün sahteciliği, marka sahteciliği, personel takibi, bayii araştırması, ortak araştırması konularında hizmet vermektedirler.

Antalya Özel dedektifler, saydığımız bu hizmetlerin dışında aile hukukunun temelini oluşturan evliliklerin sonlanması ve o süreçte yaşanan bütün olumsuz durumlarda da olaya müdahil olabilir.

Antalya Boşanma Delil toplama

Boşanma ve velayet davalarında delil toplama, nafaka davalarında nafakanın artırımı veya kaldırılması. Bu durumlarda hukuka uygun yollardan, yasaların izin verdiği çerçevelerde deliller toplamak. Boşanma arifesinde olan ya da boşanmış çiftlerin hukuki destekçisi olabilir.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU