Biri kaybolduğunda ne yapılır sorusuna verilecek ilk yanıt, hızlı olunması gerektiğidir. Kaybolma ya da kaçırılma şüphesi ile kolluk kuvvetlerine başvurduğunuzda, 24 saat sonrasında geniş çaplı araştırma başlatılmaktadır. Süreçte geçen her dakika önemlidir. Can ve mal güvenliği riski ile karşılaşmadan kayıp kişiyi bulmak için özel dedektif kiralayabilirsiniz.

Kişi kaybolduğunda yapılacaklar basittir. Herhangi bir yakınınızın kaybolduğundan, kaçtığından ya da kaçırıldığından şüpheleniyorsanız hemen en yakın polis merkezine başvurmanız gereklidir. Bu süreçte kritik nokta, değindiğimiz gibi zaman kaybedilmemesidir. Kaybedilen her zaman can ve mal güvenliği oluşması riski ile kayıp kişiyi karşı karşıya bırakabilir.

Kayıp Kişi İçin Nereye Başvurulur?

Kayıp şahıs başvurusu ilk olarak kolluk kuvvetlerine yapılmalıdır. Kaybolan kişinin kimlik bilgileri ile birlikte en yakın polis merkezine başvurarak, kayıp ihbarı oluşturabilirsiniz. Kaybolan kişilerin bulunma sürecine yönelik tutulmuş istatistiklerin gösterdiği üzere bu süreçte acele edilmesi büyük önem taşımaktadır. Kaybolan ya da kaçırılan yakınınızın en kısa sürede bulunması için polis merkezine başvuruda acele etmeniz ve sürecin daha hızlı işlemesine katkıda bulunmak için özel dedektif tutmanız gereklidir.

kayip-kisi-arastirma

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Yetişkin Kayıp Başvurusu Kaç Saat Geçmeli?

Yetişkin kayıp başvurusu için geçen süre 24 saat olarak bilinmektedir. Paylaşılan süre doğru olsa da bu konuda bir yanlış anlaşılma söz konusudur. Kayıp ihbarı en kısa sürede yapılmalıdır. Kolluk kuvvetleri ise ilk 24 saatlik sürede çevirme yapan birimlere kaybolan kişinin eşkâli, kimlik bilgileri ve son görüldüğünde üzerine bulunanlar ve yanında olması muhtemel kişilerle ilişkili bilgi vererek arama sürecini başlatır. 24 saat sonunda ise daha geniş çaplı tahkikat başlar.

Kayıp Şahıs Sorgulama Konusunda Dedektif Tutmalı Mıyım?

Kayıp kişi araştırma için dedektif tutmak sizi bir adım öne taşır. Polis merkezine yaptığınız kayıp kişi ihbarı sonrası özel dedektif ofisi ile irtibat kurarak arama sürecini hızlandırabilirsiniz. Özel dedektifler sahip oldukları güçlü bağlantılar ile çocuk ve yetişkin kayıpları bulma konusunda önemli aşamalar kaydeder. En kısa sürede aranan şahsa ulaşmayı hedefleyen kayıp yakınları, Real Dedektif aracılığı ile kayıp kişi bulma süreci için destek alabilir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU