Boşanma ve Velayet Davaları

Yargı aşamasında ki boşanma davaları, velayet davaları ve nafaka davaları mağduriyetlerinin giderilmesi gibi davalarda AİLE MAHKEMELERİ somut delillere son derece önem vermektedir ve somut delillere göre karar almaktadır. En ufak bir çelişki bırakılmayarak her şey açık ve net bir biçimde ortaya konacak olursa dava kazanılmış olur. Sizlerin bu tür davalarda haklı olduğunuzu ispat edebilmeniz ve davayı kazanabilmeniz için  DEDEKTİFLİK sizin adınıza bu somut delilleri titizlikle gizlilikle çalışarak elde eder. Her yurtdaşın delil oluşturma ve kanıt toplama hakkı vardır. Sonuç olarak küçük yaştaki çocukların gelecekleri söz konusudur. Sağlıksız ve uygun olmayan ortamdan bu çocukların kurtarılarak , mutlu ve uyum içerisinde yaşayabileceği huzurlu bir ortama yerleşmesi son derece önemlidir.

REAL DEDEKTİFLİK uzman kadrosu ile gizlilik içerisinde çalışarak siz danışanlarımıza AİLE MAHKEMELERİNDE delil olacak bilgi ve belgeleri (resim, video, rapor) olarak sunar.

İlkemiz olan gizlilik prensibi doğrultusunda REAL DEDEKTİFLİK size verilen hizmet sonunda çalışmaya ait bütün veriler imha eder hiçbir suretle saklamaz. REAL DEDEKTİFLİK daima size hizmete hazır.