Dedektif arıyorum, ne yapmalıyım diye düşünüyorsanız sizi Türkiye’nin en başarılı özel dedektiflik bürosu ile çalışmaya davet ediyoruz! Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren Real Dedektif, güçlü kadrosu ve zengin olanakları ile uygun fiyatlarla kesin sonuç garantili hizmet verir. Araştırma, takip, bilgi ve delil toplama gerektiren her konuda dedektif arıyorsanız bizimle 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

Dedektif arayanlar ihtiyaç duydukları bilgi ve delile ulaşmak için en iyiyi arıyor! Sektörün en güçlü isimlerini kadrosuna katan Real Dedektif, özel dedektif tutmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Dedektif arıyorum, nereden tutmalıyım diye düşünüyorsanız irtibat kanallarımız üzerinden Türkiye’nin her yerinden hemen bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de Dedektif Polis Var Mı?

Türkiye’de polis dedektif bulunmamaktadır. Resmi dedektif statüsünde kolluk kuvvetlerine bağlı olarak hizmet veren birim bulunmamaktadır. Dedektifle çalışmak istediğinizde, özel dedektifler ile çalışmanız gereklidir.

Özel Dedektiflik Yasal Mı?

Özel dedektif çalışmalarını sınırlandıran ya da yasaklayan herhangi bir kanuni düzenleme bulunmamaktadır. Bu yaklaşım gereği özel dedektiflik mesleğinin yasal olduğu söylenebilir.

dedektif-kiralayan-var-mi

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Özel Dedektif Tutan Var Mı?

Dedektif tutan çok sayıda kişi, kurum ve kuruluş bulunmaktadır. Özel dedektifler profesyonel araştırma yürüten deneyimli kişilerdir. Sahip oldukları özel dedektif lisansı ile faaliyetlerini sürdüren dedektifler, kişisel verilerin korunması ve özel hayatın gizliliği kanunları uyarınca bilgi ve delil toplar. Özel dedektif tutan ülkemizde çok sayıda vatandaş bulunmakta olup halen Real Dedektif Türkiye’nin dört bir yanından dedektif arıyorum diyerek ulaşanlara profesyonel destek vermeyi sürdürmektedir.

Dedektif Tutanların Yorumları

Dedektif tutanların görüşleri alınan hizmetlerle ilgili önemli bilgiler vermektedir. Doğru firma seçimini ön plana çıkan özel dedektif tutanların yorumları, kalite ve fiyat konusunda Real Dedektiflik Bürosunu öne çıkarmaktadır. Siz de özel dedektif şikayet konusu olan firmalar yerine Türkiye’nin en güvenilir özel dedektifini seçerek bilgi ve delil toplayın!

Dedektiflik Ücretleri

Dedektif fiyatları belirlenirken firmalar, farklı yaklaşımlarda bulunur. Günlük veya haftalık ücretlendirme ile hizmet veren firmalar sektörde yer alırken, en profesyonel isimlerin hizmet başına ücretlendirme tercih ettiği görülmektedir. 900 TL’den başlayan fiyatlarla dedektiflik hizmeti alabileceğiniz Real Dedektif, hizmet başına ücretlendirme tercih eder. Dedektif arıyorum diyor ve kiminle çalışmak istediğinize karar veremiyorsanız en uygun ücretlerle en kaliteli hizmeti sunan Real Dedektifle çalışmanızı sizlere öneririz!

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU