Dedektif bulmak isteyenler ilk karşılaştıkları firma ya da şahısları seçmeden önce iyi bir araştırma yapmalıdırlar. Dedektif bulma sürecinde yetkinlik, tecrübe, fiyatlar ve en önemlisi güvenilirlik önemlidir. Güvenilir dedektiflik bürosu seçimi yapılmadığı takdirde alınan hizmetten memnun kalınmayacağı ve mağdur olunacağı aşikardır. Güvenilir, şeffaf, profesyonel ve üst düzey kalitede hizmet sunan Real Dedektif, uygun fiyatlarla hem sizi hem çıkarlarınızı hem de cebinizi korur. Dedektif kiralamak için bizimle 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

Dedektiflik Yasal Mı?

Dedektiflik Türkiye’de yasaldır. Özel dedektifle çalışmayı suç olarak öngören herhangi bir yasal düzenleme bulunmamaktadır. Türkiye’de dedektifle güvenle çalışabilir, doğru firma seçimi ile hem çıkarlarınızı hem de yasal zorunlulukları düşünmek zorunda kalmazsınız.

ozel-dedektiflik

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Türkiye’de Dedektif Bürosu Var Mı?

Türkiye’de dedektif ofisi vardır. Ülkemizde resmi dedektif unvanı ile kamu görevlisi bulunmasa da dedektiflik mesleği, özel dedektiflerce yürütülmektedir. Özel dedektif kiralamak istediğinizde şahsın sertifikasını, tecrübesini ve hazırladığı dedektiflik sözleşmesini sorgulayabilir; müşteri referanslarına ve fiyatlarına göz atarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Dedektif Fiyatları Nedir?

Dedektif ücretleri firma bazında farklı seyreder. Fiyatlandırma modeli, istismara en açık konudur. Bazı firmalar günlük veya haftalık dedektiflik ücreti belirlemekte, bu durum işin uzayarak müşterinin mağdur olduğu bir sürece evrilmektedir. Real Dedektif, bunun yerine hizmet başına ücretlendirmeyi esas alır. Bizi tercih ettiğinizde henüz işe başlamadan ne kadar ödeyeceğinizi bilir, hizmetin gerektirdiği fiyatlar ile dedektif kiralar ve tek fiyat garantisinden yararlanabilirsiniz.

Dedektif Tutanların Yorumları

Dedektif tutanların görüşleri önemlidir zira kötü bir şahıs ya da ofis ile çalışmaktan sizi korur. Çeşitli forumlarda, sosyal medyada ya da farklı platformlarda dedektiflik mesleğini değerlendiren daha önce hizmet almış kişiler bulunmaktadır. Tüm dedektif tutanların yorumları işaret eder ki Real Dedektif bu işin en iyisidir. Türkiye’nin en başarılı özel dedektifi ile 7/24 irtibat kurarak kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Dedektif Ararken Kimi Tercih Etmeli?

Dedektif ararken yapılacak tercihte güven, tecrübe, şeffaflık ve uygun fiyat kriterlerine öncelik verin. Real Dedektif hesaplı fiyatlarla hizmet vermenin yanında kişisel verilerinizin gizliliğine üst düzey önem verir ve en hızlı sürede sonuca ulaşırken elde ettiği delilleri üçüncü şahıslarla hiçbir şartta paylaşmaz. Dedektif bulma sürecinde hataya mahal vermemek için bize güvenebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU