Dedektif filmleri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sevilerek izlenmektedir. Polisiye dedektif filmleri önemli bir kitle tarafından takip edilmekte ve dedektifliğin gizemli dünyası izleyicileri içine çekmektedir. Türkiye’nin en iyi özel dedektifi tarafından en yeni ve beyin yakan dedektif filmlerini sizler için yazımızda derledik.

Dedektiflikle ilgili filmler sürükleyiciliği ile sizleri ekranları başına kitler. Dedektiflik mesleği gerek yurtdışı gerek ülkemizde büyük bir ilgi görmektedir. Dedektif filmleri ile bu merakını gidermek isteyen okurlarımız için IMDB puanı en yüksek dedektif filmleri ile güzel bir liste hazırladık.

Sherlock Holmes

Sherlock Holmes İngiliz yazar Sir Arthur Conan Doyle tarafından tüm dünyayla tanıştırılan ve tartışmasız dünyanın en iyi dedektifi olarak tanınan isimdir. Siyah beyaz dönemlerden başlamak üzere dizi ve filmlerde boy gösteren sevilen İngiliz dedektif, Robert Downey Jr tarafından canlandırılan karakteri ile 2009 yılında ilk kez seyirci karşısına çıktı. Efsanevi zekası, üstün dövüş yetenekleri ve bilimsel yetkinliği ile Sherlock’u mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz.

Laura

Laura 1944 yapımı siyah beyaz bir dedektiflik başyapıtıdır. Dedektif Mark McPherson’un ilgilendiği yeni vakayı konu alan filmde, bir dedektifin nasıl çalıştığı tüm gerçekliği ile ekranlara yansıtılmaktadır. Apartman dairesinde ölü bulunan ve inanılmaz çekiciliği ile herkesi büyüleyen Laura Hunt’un davasını araştıran dedektif Mark McPherson ile birlikte ipuçlarını takip etmek için Laura’yı izlemenizi tavsiye ederiz.

dedektif-su-filmleri

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Chinatown

Chinatown kocası tarafından aldatıldığını düşünen bir kadının dedektife başvurmasını konu alan 1974 yapımı dedektiflik filmidir. Günümüz özel dedektiflerine en çok başvurulan eş takibi hizmeti ile benzer bir araştırma süreci yürütülen filmde, dedektif gerekli kanıtları toplar ve ihaneti belgeler. Dedektif bu filmde biraz daha ileriye giderek kapattığı halde dosyanın üzerine gitmiş ve hiç beklenmedik sonuçlarla karşılaşmıştır. Dedektifin nasıl iz sürdüğü hakkında detaylı bilgi almak için Chinatown filmini izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Vertigo (Ölüm Korkusu)

Vertigo kadrosunda dedektif filmlerinin aranan ismi Alfred Hitchcook gibi usta isimleri barındırır. Henüz daha ilk sahnede izleyiciyi kendisine bağlayan 1958 yapımı bu filmde bir dedektifin entrika ve bol sürprizlerle dolu macerasını izleyebileceksiniz.

Seven (Yedi)

Seven Brad Pitt ve Morgan Freeman gibi usta isimleri kadrosunda bulunduran 1995 yapımı dedektiflik filmidir. Bu filmde katilin peşine düşen iki polis dedektifin macerası kameralara yansırken, filmde beyinleri yakan sorular ve cevaplarının sizi etkileyeceğine garanti verebiliriz.

Gizli Teşkilat

Gizli teşkilat yanlış zaman ve mekan seçimi yapan bir adamın başına gelenleri konu almaktadır. 1959 yapımı bu filmde casus zannedilen Rober Tornhill, kendisini ifade edemez ve cezalandırılır. Bu cezadan kurtulsa da işlemediği bir cinayetin baş şüphelisi olunca polis ve gizli teşkilatlar arasındaki kovalamacanın arasında kalır.

Akıl Defteri

Akıl Defteri kendi çabaları ile karısına tecavüz edip öldüren bir adamı konu alan sürükleyici bir filmdir. Kısa süreli hafıza kaybına uğrayan Leonard Shelby, ucuz otel odalarında konaklasa da Jaguar marka arabası ile çevresine zengin imajı bırakmaya çalışmaktadır. Yürüttüğü araştırmadaki en büyük engeli ise sürekli giden hafızasıdır. Neredeyse 15 dakika öncesini hatırlamakta zorlanan başrolümüzün cinayetin şüphelisini ararken macerasına tanıklık etmek isterseniz 2001 yapımı bu sürükleyici filmi tavsiye ederiz.

Olağan Şüpheliler

Olağan Şüpheliler 1995 yapımı ilgi çeken polisiye dedektiflik filmidir. Filmde patlayan bir tekneyi araştıran polis, teknede bulduğu 27 ceset ve 91 milyon dolarlık uyuşturucu parası bulunca macera başlar. En çok beğenilen dedektif filmleri arasında yer alan Olağan Şüpheliler filmini izlemenizi tavsiye ederiz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU