Dedektif kiralama fiyatları bulunulan il ve alınan hizmete göre farklılıklar gösterebilmektedir. Büyükşehirlerde özel dedektif firmaları daha fazla bulunduğundan kişilerin seçenekleri de artmaktadır. En uygun fiyatlar ile hizmet veren özel dedektif bürosunu bulmak için dedektif tutanların yorumları kesinlikle incelenmelidir. Real Dedektif en avantajlı dedektif kiralama ücretleri sunmaktadır. Tüm hizmetlerini titizlik ve şeffaflık ile yürüttüğü için tüm hukuki kurallara uygun çalışmaktadır. Müşterileri ile haftanın 7 günü 24 saat iletişim halindedir. 25 yılı aşkın deneyime sahip olduğu için tüm hizmetlerine kesin sonuç garantisi verir. Sizde en kaliteli hizmeti uygun fiyatlardan almak istiyorsanız büromuz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Özel Dedektif Nasıl Olunur?

Özel dedektif olmak için dedektif kurslarından özel dedektif sertifikası alınmalıdır. Bu kurslara başvuru yapmadan önce Türkiye’deki herhangi 4 yıllık bir lisans bölümünün tamamlanması gerekmektedir. Herhangi bir bölüm seçilmesinin sebebi ise Türkiye’de resmi dedektiflerin olmamasından kaynaklanır. Dedektif kurslarına diploma ve kişisel bilgiler ile kayıt olunabilmektedir. Bu kurslar dedektiflik hakkında bilgiler vererek kişileri eğitirler. Ardından zorunlu staj uygulaması yapılmaktadır. Mesleğinde uzman olan dedektiflerin yanında staj uygulaması tamamlandıktan sonra kişiler özel dedektif sertifikasına sahip olurlar.

dedektif-olmak

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Özel Dedektif Ne İş Yapar?

Özel dedektiflerin yaptıkları iş genellikle kişilerin şüphe duydukları bireyler hakkında bilgi toplamaktır. Bireyler eşleri, çocukları, aile bireyleri, kayıp yakınları, personelleri ve şirketlerindeki casuslar ile ilgili bilgi toplamak için dedektiflere başvurabilirler. Deneyimli özel dedektifler kişilerin içlerinde bulundukları durumları detaylı bir şekilde analiz ederek en uygun hizmeti sunarlar. Hizmete bağlı olarak gerekli dedektif aletleri ile araştırma yaparak veri elde ederler. Toplanan bu bilgiler müşterilerine rapor edildikten sonra hizmet sonlandırılır.

Dedektif Tutan Var Mı?

Dedektif tutan kişiler aldıkları hizmetler hakkında kendisinden daha sonra dedektif kiralayacak bireylere bilgi verirler. Bunlar özel dedektif firmaları hakkında detaylı bilgiler vermektedir. Özel dedektif hizmet sözleşmesi hem müşteriyi hem de dedektifi güvence altına alan bir belgendir. Bu yorumlar ile hangi dedektiflik ofislerinde sözleşmenin olduğu öğrenilebilmektedir. Tüm bunlara ek olarak en uygun dedektif kiralama ücretleri geri bildirimler sayesinde bulunabilmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU