Dedektif maaşları tecrübe ve hitap edilen müşteri kitlesine göre farklı seyreder. Özel dedektifler sektöre ilk adım attıklarında nispeten düşük ücret alsa da kısa sürede artırdıkları tecrübelerini aylıklarına yansıtırlar.

Dedektif aylıkları tecrübe doğrultusunda belirlenmektedir. Elde edilen tecrübe doğrultusunda özel dedektifler, maaşlarını yukarı taşımaktadır. Dedektif maaşları başlangıçta ortalama 3.000 TL düzeylerinde seyreder. Sürecin devamında ise 5 haneli kazançlar hayal olmaktan çıkmaktadır.

Dedektif Nasıl Olunur?

Dedektif olmak için en az lisans mezunu olma ön şartı bulunur. Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) vatandaşları, üniversitelerin herhangi bir lisans programını tamamlamaları halinde açılan dedektiflik kurslarına katılarak mesleğe ilk adımı atabilirler. Katılım gösterilen kursun başarı ile tamamlanması ardından staj zorunluluğunun yerine getirilmesi gereklidir. Stajın da tamamlanması ardından özel dedektif lisansı alınarak mesleğe başlanır.

ozel-dedektif-olmak

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Resmi Dedektif (Polis Dedektif) Nasıl Olunur?

Polis dedektif olmak yurtdışına işaret eden bir kariyerdir. Ülkemizde polisler ya da diğer kolluk kuvvetleri içerisinde dedektif unvanı bulunmamaktadır. Resmi dedektif olmak şu günlerde mümkün değildir. Dedektif olmak isteyenlerin kariyerlerini özel dedektiflik mesleğine doğru yönlendirmeleri gereklidir.

Dedektif Maaşları Ne Kadar?

Dedektif maaş tutarı başlangıçta 3.000 TL’dir. Deneyim elde ettikçe özel dedektiflerin maaşları da bürolarca yükseltilir. Artan tecrübe ile dedektifler 8.000 TL ila 10.000 TL arasında maaş alır. Kazançlarını artırmak isteyen özel dedektifler, dedektif maaşları ile çalışmak yerine kendi ofislerini kurarak müşterilerine hizmet vermeyi sürdürür.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU