Dedektif ne iş yapar sorusunun yanıtını arayan okurlarımız için Türkiye’nin en iyi özel dedektifi merak edilen tüm detayları paylaşıyor! Kişi, kurum ve kuruluşlardan gelen araştırma taleplerine yönelik destek veren dedektifler, profesyonel yaklaşımla istenen verileri temin eder. Dedektifin işi, müşterisinin talep ettiği verilerdir. Suç ve suçlu ile mücadele Türkiye’de dedektifin görevi değildir.

Dedektifin işi kişisel ve kurumsal alanda araştırma yürütmektir. Yürütülen araştırmalarda resmi kayıtları kullanan dedektif, süreci daha hızlı sürede güvenilir belgelerle sonuçlandırmak için saha takibi ve ofis çalışmalarından destek alır. Dedektif ne iş yapar sorusuna verilecek en güzel yanıt, hak ve menfaatlerinizi korumanız için istenen bilgi ve delilin toplanması olacaktır.

Bir Dedektif Nasıl Çalışır?

Dedektifin çalışma şekli profesyonelliğin en güzel örneğidir. Gizlilik içinde çalışan ve kanunlara olan hakimiyeti ile her delili hukuka uygun toplayan dedektif, müşteri hassasiyetlerine büyük önem verir. Teknolojik yenilikleri yakından takip eden ve yürüttüğü soruşturmada efektif olarak kullanan dedektif, insanlarla iyi ilişkiler kurabilmektedir. Kalabalık içinde kamufle olmayı başararak istenen her veriye en hızlı sürede ulaşan gerçek dedektifler ile çalışmak için Real Dedektiflik Bürosu ile irtibat kurmanızı tavsiye ederiz!

ozel-dedektiflik-yapmak

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Nasıl Özel Dedektif Olunur?

Dedektif olmak için lisans mezunu olunması ve açılan dedektiflik kurslarının tamamlanması gereklidir. Tamamlanan kurs ardında alınan özel dedektif lisansı ile mesleğe adım atan özel dedektifler, yürüttükleri yeni hizmetler ile tecrübe kazanarak yeterliliğe ulaşır. İlk aşamada özel dedektiflik bürolarında çalışan dedektifler, tecrübe kazandıkça ve müşteri portföyünü genişlettikçe kendi ofisini açabilir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU