Dedektif şahsi ve kurumlar için hukuki yolları kullanarak bilgi ve delil toplayan profesyonel kişidir. Türkiye’de resmi dedektif görevi polis, asker veya istihbarat görevlilerince kamu düzenini sağlamak için suçla mücadele etmektedir. Özel dedektiflik ise bireysel ve kurumsal müşterilere yönelik profesyonel hizmet verir.

Dedektif kamu kurumları, tüzel kişilikler ve şahsi ihtiyaçlar doğrultusunda profesyonel araştırma görevi üstlenir. Resmi kayıtlarla birlikte sanal ve fiziki takip gibi yasal yolları kullanan dedektifler, talep edilen bilgi ve belgeleri hukuki yoldan tedarik eder.

Dedektif Ne İş Yapar?

Dedektifin işi suçluyu yakalamak, kurumsal ve bireysel müşteriler adına bilgi ve belge temin etmektedir. Resmi dedektifler kamu düzenini sağlamak adına suçlularla mücadele eder. Özel dedektifler ise bireysel ve kurumsal müşterilerden gelen araştırma, şahıs takip ve delil toplama faaliyetlerini üstlenir.

Dedektif Nasıl Çalışır?

Dedektifin çalışması gizlilik içerisindedir. İyi bir dedektif kendisini ve niyetini gizleyebilme, fark edilmeden bilgi ve delil toplayabilmelidir. Dedektifin çalışma sistemini kısaca şu şekilde özetlemek mümkündür:

  1. Müşteri talebi ve verilen önbilgiler doğrultusunda planlama yapar.
  2. Resmi kayıtları kullanarak araştırma yaparken, fiziki ve sanal takip ile delil toplar.
  3. Yer ve şahıs tespit gibi konularda bağlantılarını kullanan dedektifler, attıkları her adımda hukuki sorumlulukların bilinci ile hareket eder.
  4. Temin edilen bilgi ve deliller ile rapor hazırlanarak müşteriye teslim eder.
dedektif

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Dedektif Nasıl Olunur?

Dedektif olmak için lisans mezunlarının özel dedektiflik sertifikası alması yeterlidir. Özel dedektiflik sertifikası iki aşamalıdır. İlk aşamada açılan kurslara kayıt olunur. Eğitimin başarı ile tamamlanması ardından sertifikanın alınabilmesi için zorunlu stajın tamamlanması gerekir. Stajını tamamlayan adaylar, özel dedektiflik bürolarında dedektif olarak çalışmaya hak kazanır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU