Dedektif ücretleri hizmet alınan firma ve verilen özel dedektiflik hizmeti özelinde değişir. Firmaların belirledikleri dedektif kiralama fiyatlarında, belirledikleri yaklaşımlar farklılık göstermektedir. Mevcut bu farklılık dedektif tutmak isteyenler için kafa karışıklığı oluşturur. Güvenilir ve uygun fiyatlı özel dedektiflik hizmeti için Real Dedektif ile çalışarak tüm bu detaylar ile zaman kaybetmekten kaçınabilirsiniz.

Dedektif fiyatları firmaların tercih ettikleri ücret politikaları doğrultusunda farklılık göstermektedir. Kimi firmalar günlük veya haftalık gibi yevmiye usulü ücretlendirme tercih ederken, profesyonel firmalar hizmet başına dedektif ücretleri ile çalışmayı tercih eder. Yevmiye usulü, gereğinden fazla uzayan ve cebinizi yakan bir yaklaşımdır. Doğru olan Real Dedektiflik Bürosu gibi hizmet başına özel dedektif fiyatları ile çalışan firmaları tercih etmektedir.

Dedektif Tutan Var Mı?

Dedektif ile çalışan çok sayıda vatandaşımız bulunmaktadır. Türkiye’de özel dedektiflik yasal olarak sürdürülen bir meslektir. Ceza kanununda herhangi bir dedektifliği yasaklayan madde bulunmaması, özel dedektif kiralamanın önünde herhangi bir engel bulunmaması anlamına gelmektedir. Mevcut düzenlemeler eşliğinde dedektifle çalışma suç değildir ve ülkemizde dedektif tutan vardır.

dedektif-kiralayan-var-mi

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Dedektif Kiralama Ücretleri

Dedektif tutma fiyatları yazının girişinde de değindiğimiz gibi firmalara özgü yaklaşımlara göre farklı seyreder. Ülkemizde çalışabileceğiniz pek çok dedektif bulunurken, güvenilir firmaların sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir. Firmaların güvenilirliğini ve profesyonelliğini teyit etmenin bir yolu da ücretlendirme politikasına göz atmaktan geçer.

Profesyonel ve güvenilir özel dedektiflik büroları, müşterilerine sundukları hizmetler için ücretlendirmeyi “hizmet başına” düzenler. Verilen bir hizmetin gereksinimleri doğrultusunda belirlenen dedektif ücretleri, tüm süreç boyunca sabittir. Farklı isimler altında sizden herhangi bir para talep edilmez. Real Dedektif, hizmet başına ücretlendirme tercih eden ve Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren güvenilir şirkettir. Bizi tercih ederek yüksek profesyonellik, kesin sonuç garantisi, mahremiyete saygı ve uygun özel dedektiflik fiyatları ile hizmet alabilirsiniz.

Dedektif Tutanların Yorumları

Dedektif tutanların tavsiyeleri sektörde mevcut durumu gözler önüne serer. Eş takibi yaptıranlar, şahıs araştırtanlar ya da adres tespiti yaptıranlar Real Dedektif ismine duydukları memnuniyeti ifade etmektedir. Tüm dedektif tutanların yorumlarında övgüyle bahsettiği ve hesaplı dedektif eş takibi fiyatları ile memnuniyet sunan Real Dedektif, en çok tercih edilen isimdir. Hesaplı dedektif ücretleri ile sektörün en deneyimli ismi ile çalışmak için bizi arayın!

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU