Dedektif ve polis arasındaki fark sadece Türkiye’ye özeldir. Yurtdışında her iki meslek grubunun benzer vazifelerde görev alınabildiği söylenir. Ülkemizde ise özel dedektif mesleği kişi, kurum ve kuruluşlara yönelik verilir. Türkiye’de dedektif tutmak için doğru seçim önemlidir. Real Dedektif Türkiye’nin en deneyimli ve başarılı özel dedektifidir. Bizimle 7/24 irtibat kurarak dedektif tutabilirsiniz.

Dedektifle polis arasındaki farklar hizmet alanına yöneliktir. Polisler ülkemizde suç ve suçlu ile mücadele ederken, dedektifler müşterilerinden gelen araştırma taleplerine yönelik hizmet verir. Dedektif ve polis arasındaki fark görüldüğü gibi statülerin resmi ya da özel olması ile ilişkilidir.

Türkiye’de Dedektif Polis Var Mı?

Türkiye’de dedektif polis kadrosunda hizmet veren kamu görevlisi bulunmamaktadır. Yurtdışının aksine polis, asker ya da istihbarat kurumları içerisinde dedektif unvanı ile kadro bulunmamaktadır.

Polis Dedektif Nasıl Olunur?

Polis dedektif olmak için ülkemizde kadro karşılığının bulunmadığını hatırlatmak isteriz. Polis olmak için Polis Meslek Yüksekokulu ya da Polis Akademilerinden mezun olunması gereklidir. Kolluk kuvvetleri içerisinde dedektif kadrosunun bulunmaması nedeniyle polis dedektif olunamamaktadır.

dedektif-yasal-mi

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Özel Dedektiflik Yasal Mı?

Özel dedektiflik ülkemizde yasal kabul edilir. Türk Ceza Kanunu, özel dedektifler ve hizmetlerini yasaklayan herhangi bir madde içermez. Mesleği yasaklayan bir düzenleme bulunmaması nedeniyle dedektiflik mesleği ülkemizde yasal kabul edilir.

Özel Dedektif Tutan Var Mı?

Özel dedektif tutan ülkemizde çok sayıda kişi ve kurum bulunmaktadır. Şahıs ve şirketler marka güvenliği, bilgi ve delil toplama gibi konularda özel dedektiflerden hizmet almaktadırlar. Dedektif arıyorum diye yaptığınız araştırmalarda dedektiflikle ilgili görüş bildiren geri dönüşleri inceleyebilirsiniz. Dedektif tutanların yorumları incelendiğinde, Real Dedektiflik Bürosu kalitesini gözler önüne sermektedir.

Dedektiflik Ücretleri Nedir?

Dedektiflik fiyatları firmaların prosedürlerine göre farklı seyreder. Kimi firmalar günlük ya da haftalık ücretlendirme ile çalışırken, sektörün önde gelen pek çok firması hizmet başına ücretlendirmeyi kullanır. Real Dedektif, en uygun dedektif kiralama fiyatları ile çalışır. Hizmet başına en hesaplı fiyatlar için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Dedektif ve polis arasındaki fark hakkında yazımıza göz atarak sektörle ilgili merak ettiğiniz her detaya ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU