Dedektiflik ve Danışmanlık Hizmetleri

 

Kaliteli dedektiflik hizmetini, gizlilik, güvenilirlik, dürüstlük ve kesin çözüm ilkeleriyle, Türkiye geneli ve çeşitli ülkelerde başarı ile yerine getiriyoruz.

Tüm dedektiflik ihtiyaçlarınız için aşağıdaki numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Dedektiflik ve Danışmanlık

Kaliteli dedektiflik hizmetini, gizlilik, güvenilirlik, dürüstlük ve kesin çözüm ilkeleriyle, Türkiye geneli ve çeşitli ülkelerde başarı ile yerine getiriyoruz.

Tüm dedektiflik ihtiyaçlarınız için aşağıdaki numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

ÖZEL DEDEKTİFLİK HİZMETLERİMİZ

Eş takibi hizmetinde üst düzey gizlilikle en kısa sürede sonuca ulaşan Real Dedektif, aldatma ve mal kaçırma gibi şüphelerinizi ispatlamaya yönelik güvenilir kanıtlar temin ediyor.

Marka dedektifliği hizmeti ile patenti sizde olan ürünlerin güvenliğini sağlamak için profesyonel destek alabilirsiniz. Patenti size ait olan ürünlere yönelik ekonomik çıkarlarınıza zarar veren girişimleri önlemek için Real Dedektiflik Bürosu ile çalışabilirsiniz.

Şirketinizi doğru kadro ile yönetme fırsatını sizlere sunar. Personellerinizin güvenilirliğini ve yetkinliğini sorgulayabileceğiniz bu hizmet ile ekonomik çıkarlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Çağımızda ekonomik çalkantılar tüm sektörlerde yaşanmaktadır. Bununla beraber bazı kişiler gerçek dışı veya gerçek olsa bile iflas etme aşamasında oldukları firmalarını devretmek veya bir ortak bulmak amacıyla adımlar atar. 

Öğrenci takibi hizmeti ile okul veya farklı nedenlerle uzak kaldığınız çocuğunuzun güvenliğini garanti altına alabilirsiniz. Gurbette bulunan çocuğunuzun yetersiz hayat tecrübesi ve yanlış arkadaş seçimleri ile yanlış yollara sapmasını önlemek için özel dedektif kiralayabilirsiniz.

Kayıp kişi araştırması hizmeti ile istemsiz ya da gönüllü olarak kaybolmuş kişilerin izi sürülmekte ve kolluk kuvvetlerine şahsın bulunmasına yönelik gerekli veriler temin edilmektedir. Hizmette harekete geçilme süresi kadar sürecin hızlı sonuçlandırılması da önemlidir.

Adres tespiti hizmeti ile farklı nedenlerle aradığınız şahısları en kısa sürede bulabilirsiniz. Türkiye’nin en tecrübeli özel dedektifi olan Real Dedektiflik, her şartta kesin sonuç garantisi ile hizmet verir.

Boşanma ve velayet davaları zorlu bir hukuki süreçtir. Eşler arasında yaşanan uyuşmazlıklar bu sürecin karmaşıklığını artırarak içinden çıkılması zor bir hale dönüştürebilir. Mağduriyetler yaşanmaması ve bu sürecin olumlu yönde çözülmesi için somut deliller gereklidir

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik ilkemiz ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

7x24 Teknik Destek

İletişim numaralarından bize ulaşarak aklınıza takılan her konuda görüş ve öneri alabilir dilerseniz ofisimizde ziyaret edebilirsiniz..

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.