En başarılı dedektifler sadece dizi, film ya da romanlarda değil gerçek hayatta da sizlerle ihtiyacınız olan bilgi ve delilli buluşturur. Türkiye’de yabancı ülkelerde olduğu gibi kolluk kuvvetleri içerisinde dedektif kadrosu bulunmazken, bireysel ve kurumsal alanda araştırma hizmetleri veren özel dedektifler yer almaktadır. Çok sayıda özel dedektif bulunsa da sadece en iyi dedektifler ile çalışmak için Real Dedektif ismini bir kenarı not edin!

Özel Dedektif Var Mı?

Özel dedektiflik mesleği ülkemizde yasal olarak yürütülmektedir. Lisans mezunu olan ve özel dedektiflik sertifikası alan bireyler, bu mesleğe adım atarak özel dedektif olarak müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Gerçek Dedektifler Nasıl Çalışır?

Gerçek dedektiflerin çalışması dizi ve filmlerde gördüğünüz ünlü dedektifler ile benzerdir. Her ne kadar ülkemizdeki gerçek dedektifler suç ve suçlu ile mücadele etmese de yine gizem çözme, delil toplama, takip ve şahıs bulma gibi faaliyetler üstlenir. Gerçek dedektifler aynı zamanda kurumsal müşterileri için de detaylı araştırma hizmetleri vermektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda harekete geçen en iyi dedektifler, en hızlı sürede kesin sonuca ulaşmayı başarırlar.

turkiye-nin-en-basarili-dedektifi

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

En İyi Dedektifler Hangi Hizmetleri Verir?

En iyi dedektiflerce verilen hizmetler kişi, kurum ve kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlendirilmiştir. Takip, araştırma, delil toplama, yer tespit ve daha pek çok detaylı dedektiflik yöntemini kullanmayı gerektiren aşağıdaki hizmetlere sadece en başarılı dedektiflerden ulaşabilirsiniz:

  • Eş takibi
  • Kayıp kişi araştırması
  • Boşanma ve velayet davaları
  • Personel araştırması
  • Adres tespiti
  • Şirket araştırması
  • Öğrenci takibi
  • Marka sahtecilik araştırma

Türkiye’nin En İyi Dedektifi Kim?

Türkiye’nin en başarılı dedektifi denildiğinde hangi değişkene bakarsanız bakın, karşınıza tek bir isim çıkar! Tüm müşterilerinin referansını almayı başaran, en uygun dedektif ücretleri ile hizmet veren ve aranan sonuca en hızlı sürede ulaşmayı başaran Real Dedektif; Türkiye’nin en iyi dedektifidir. Şeffaf ve profesyonel hizmetleri ile hemen sonuca ulaşmak adına tüm imkanlarını seferber eden Real Dedektif, her araştırmayı başarı ile sonuçlandırma başarısına sahiptir. Güçlü bağlantıları ve son teknoloji ekipmanları ile en iyi dedektifler listesinin zirvesinde yer alan Real Dedektife günün her saati ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU