Evlilik öncesi dikkat edilmesi gerekenlerin başında partnerinizin size karşı ne kadar dürüst olduğu yer almaktadır. Dürüst olan bireyler yalana kolay kolay başvurmazlar ve size karşı açık olurlar. Sizin yönelttiğiniz sorulara doğru cevaplar verdikleri için onları daha kolay tanıyabilir ve evlilik için doğru insan olup olmadıklarını anlayabilirsiniz. Partnerinizi tam anlamı ile tanımak evlilik öncesi dikkat edilmesi gerekenler arasında yer almaktadır. Bazı çiftler birbirlerini tanıdıklarını düşünürler. Ancak gerçeği aynı evde yaşamaya başladıklarında fark ederler. Evlilik kararı almadan önce özel dedektiflerden yardım alarak partnerinizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Bu yardım geleceğinizi koruyarak daha emin adımlar atmanızı sağlayacaktır.

Evlilik Öncesi Araştırma Hizmeti

Evlilik öncesi araştırma hizmetlerinin içeriği, çiftlerin partnerleri hakkında yanlış bildikleri veya hiç bilmedikleri bilgileri ortaya çıkartmaktır. Real Dedektif, müşterilerinin partnerleri hakkında evlilik geçmişlerine, alkol ve uyuşturucu madde kullanımına, sicil kaydına, aile ilişkilerine, işlemiş olduğu suç geçmişine ve yakın çevresi ile ilişkileri gibi bilgilere ulaşarak verileri toplar. Müşterilerine bu bilgileri ileterek mutsuz giden bir evlilikten korunmalarını sağlar. Kişiler bu bilgiler ile daha doğru bir şekilde evlilik kararı alabilir veya karşılarındaki kişilerin kendilerine uygun olmadığı fark ederek kararlarından vazgeçebilir. Siz de partneriniz hakkında tüm bilgileri öğrenmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek, en uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

evlilik-te-dogru-tercihin-onemi

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

İnsan Neden Evlilikten Korkar?

Bireylerin evlilikten korkmaların temel sebebi geleceğe yönelik mutsuzluk endişeleridir. Partnerini yeterince tanımayan ve evlilik sonrası partnerinin değişme ihtimali, evliliğe karşı mesafeli yaklaşılmasının temelinde yatmaktadır. Hem maddi hem de manevi açıdan partnere karşı duyulan güvensizlik yüzünden kişiler evliliğe adım atmaktan korkabilirler. Mutlu giden mevcut yaşamlarını bir bilinmezliğe sürüklediklerinde hayatlarının geri kalanını merak etmeleri korkunun diğer bir nedenidir.

Evlilik iki kişinin bir olmasıdır. Bazen bu durum kişileri korkutabilir. Evlenmeden önce tüm hayatını kendi kararları üzerine kurmuş bireyler daha fazla bu korkuya kapılabilir. Ancak çiftler partnerlerini yeteri kadar tanıdıklarına inanıyorlarsa kendilerine zaman tanımalıdırlar. Kendilerini hazır hissettikleri en doğru an her zaman gelir. Yeni bir yaşama başlamak çoğu zaman herkesi korkutabilir. Maalesef yaşamda doğru kararlar alındığı kadar yanlış kararlarda verilebilmektedir. Bu yüzden korkmadan anı yaşamak gerekir.

Doğru Evlilik Nasıl Olmalıdır?

Doğru evlilik tanımı herkes için farklıdır. Kimine göre sıcak bir ev, kimine göre mutlu bir partner bize göre ise doğru kişi ile yuva kurmaktır. Doğru kişiyi seçmek için o kişi hakkında tüm detayları bilmek gerekir. Bu durumla birlikte hangi olaylarda kızgın, üzgün ve mutlu olacağını bildiğinizde hareketlerinize özen gösterirsiniz. Bu da ona değer verdiğinizin belirtisidir. Partnerinizde sizle ilgili tüm ayrıntıları bilerek davranışlarına dikkat ettiğinde mutlu bir evlilik kendiliğinden ortaya çıkacaktır. Evlilik öncesi dikkat edilmesi gerekenler arasında partnerinizi tanımak en önemli mutlu evlilik başlangıcı yapılmasını sağlar.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU