Güvenilir dedektiflik ofisi arayan bireyler dedektif kiralayan kişilerin geri bildirimlerini göz önüne almalıdırlar. Bu yorumlar çoğunlukla gerçeği yansıtacağı için doğru adres bulunabilmektedir. Real Dedektif uzun yıllardan beri piyasada var olduğu için deneylidir. Müşterilerinin en zor problemlerine yanıt vererek memnuniyetlerini kazanmıştır. Kişisel veriler hassasiyetle korunduğu için Türkiye’nin en güvenilir özel dedektif büroları arasında yerini almıştır. Güvenilir dedektif bürosu arayan kişilerin ilk tercihidir. 81 ilin genelinde çalışmalarını yürüttüğü için konumunuz neresi olursa olsun bize ulaşabilirsiniz.

dedektif-burosu

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Dedektif Tutanların Yorumları

Dedektif tutan kişilerin geri dönütleri, ilk kez dedektiflik hizmeti alacak bireyler tarafından önemlidir. Kişiler kendi çabaları ile üstesinden gelemediği sorunlar için özel dedektiflere başvurmaktadır. Her büro farklı hizmetler için aynı kaliteyi sunamayabilir. Bu noktada kişiler kendileri için en uygun hizmeti belirleyerek daha önceden o hizmeti almış bireylerin yorumlarına ulaşmalıdırlar. Bu yorumlar arasında en belirleyici olanları aldığım hizmetten çok memnun kaldım, gönderilen raporda yazılan her detay doğruydu, çok hızlı bilgilere ulaşıldı, verilen hizmete göre alınan ücret çok ideal, istediğim her zaman büroya ulaşabildim şeklindeki cümleler seçeceğiniz özel dedektif bürosunun doğru nokta olduğunu gösterir.

Dedektif Nasıl Olunur?

Dedektif olmak için aranan şartlar arasında ilk olarak üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak vardır. Lisans bölümlerinden herhangi birini okuyan bireyler dedektif kursu veren şirketler ile iletişime geçmelidir. Ardından burada gerekli eğitimler almalıdırlar. Bu eğitimler yeterli olduğunda kişilerin zorunlu staj dönemleri başlar. Özel dedektifliği deneyimli dedektiflerden öğrenerek sertifikaya sahip olurlar. Bu sertifika ile isterlerse kendi bürolarını açabilirler ya da deneyimli firmalar ile birlikte çalışabilirler.

Özel Dedektif Fiyatları

Özel dedektif ücretlerini firmalar kendileri belirlerler. Bu ücretler deneyimli firmalarda çok yüksek değildir. Bunun nedeni müşterilerinin güvenini sağlayarak belirli bir kitle oluşturdukları içindir. Her özel dedektif şirketinde kendilerine özel müşterileri için sundukları hizmetler bulunmaktadır. Real Dedektif bu hizmetler için 900 TL’den başlayan fiyatları belirlemiştir. Firmamızın ilk hedefi müşterilerinin memnun kalması olduğu için fiyatları en düşük seviyede tutmaktadır. Güvenilir dedektif bürosu arayan bireyler için en avantajlı adres firmamızdır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU