İstanbul’da dedektif kiralarken dikkat edilmesi gerekenlerden biri kesin sonuç garantisi veren firmaları tercih etmektir. Nüfusu yüksek şehirlerde güvenilir dedektif bürosu bulmak diğer şehirlere göre daha zordur. Bunun nedeni ise özel dedektif tutmak isteyen bireylerin seçenekleri fazladır ve her meslekte olduğu gibi dedektifliği de doğru yapmayan bireyler vardır. Müşteriler bu yüzden İstanbul’da dedektif tutarken dikkat edilmesi gerekenler üzerine iyi düşünüp karara varmalıdırlar. Kişiler 7/24 irtibata açık olan, güvenilir, kişisel bilgilerin korunmasına özen gösteren büroları tercih etmelidir. İstanbul’un en güvenilir dedektifi olan Real Dedektif sorunlarınıza çözüm ararken hızlı ve kesin sonuç garantisi sunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek en avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Dedektife Güvenilir Mi?

Dedektifler kişilerin kendi çabaları ile ulaşamadığı verileri yasal yolları kullanarak elde ederler. Dedektif tutacak bireyler seçtikleri firmayı iyi bir şekilde araştırmalıdır. Türkiye’nin genelinde hizmet veren firmalar tanınmış ve başarılıdırlar. Bu firmaları tercih ederek kendinizi oluşabilecek maddi manevi zarardan koruyabilirsiniz. Köklü firmaların yanında dedektif tutanların yorumlarını okuyarak güvenilir dedektif bulabilirsiniz. Bilgilerinizi üçüncü şahıslar ile paylaşmayan ve haftanın her günü iletişime geçebildiğiniz firmalar şeffaf ve güvenilirdir. Seçim yaparken bu firmaları tercih etmelisiniz.

istanbul-da-dedektif-kiralamak

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Dedektif Tutmak Yasal Mı?

İlk kez dedektif tutmak isteyen bireylerin ilk aklına gelen sorulardan biri bu durumun yasal olup olmadığıdır. Özel dedektifler işlerini hukuki kurallara uygun olarak yaptıklarında herhangi bir sorun ile karşılaşmazlar. Ancak özel hayatın gizliliği Kanunu’nu ihlal eden dedektifler ceza alabilirler. İstanbul’da dedektif tutmak isteyen kişiler doğru firmayı seçtiklerinde bir problemle karşılaşmazlar. Bunun yanında Türk Ceza Kanunu’nda dedektif tumanın yasalara aykırı olduğunu belirten hiçbir madde bulunmaz. Bu yüzden sorunun cevabına “Evet, dedektif tutmak yasaldır” diyebiliriz.

Dedektif Tutma Fiyatları

Kişilerin güvenilir dedektif bulma sorunuyla birlikte uygun fiyatlı özel dedektif firmaları arayışı başlamaktadır. Her şirket hizmet bedellerini kendileri belirler. Bazı şirketler gelirlerini arttırmak için fiyatları yükseltmektedir. Real Dedektif 900 TL’den başlayan fiyatlarla kişilere hizmet vermektedir. Öncelikle müşteri memnuniyetini esas alan firmamız hızlı ve kesin sonuçlara ulaşarak gerçek bilgileri raporlar. Müşterilerinin bütçelerini yormadan en iyi hizmetleri veren firmamızla iletişime geçmek için hemen bizi arayın! İstanbul’da dedektif tutarken dikkat edilmesi gerekenler ile tüm hassasiyetlere özen gösterdiğimiz için Türkiye’nin bir numaralı dedektif firması olmayı başardık!

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU