İstanbul dedektif fiyatı firmaların ücret politikaları doğrultusunda şekillenir. İstanbul’da dedektif fiyatları ortalama 900 TL’den başlar ve hizmet tipine bağlı olarak değişebilir. Dedektif fiyatında hizmet başına ücretlendirme esas alınmaktadır. Günlük veya haftalık değil hizmet başına dedektiflik ücretleri ile çalışan Real Dedektifi tercih edin, pişman olmayın!

İstanbul’da dedektif ücreti firma bazında değişir. Sektörde yaygın olan, hizmet başına ücretlendirmedir. Dedektif kiralama adı ile günlük fiyatla hizmet veren kişi ve firmalardan uzak durun. Hizmet başına en uygun İstanbul dedektif fiyatı ile çalışan Real Dedektif’ten yana tercihinizi kullanın!

Türkiye’de Dedektif Var Mı?

Türkiye’de dedektif hizmet verir. Yurtdışının aksine ülkemizde dedektifler resmi unvan sahibi değildir. Özel dedektif olarak hizmet veren profesyoneller, yasal bir şekilde müşterilerine hizmet vermektedir.

Dedektiflik Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Dedektif ücretleri firma bazında farklı seyreder. Sektörde en çok tercih edilen şirketlerin tamamı, hizmete esas fiyatlandırma tercih eder. Günlük veya haftalık dedektif kiralama fiyatları ile hizmet veren firmalar yerine hizmet başına ücretlendirme politikası güden şirketlere yönelerek mağduriyet yaşama olasılığını sıfırlayın.

istanbul-dedektif-burosu

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

İstanbul Dedektiflik Bürosu

İstanbul dedektif ofisi ilin tamamında kaliteli hizmet verir. Gizlilik ve mahremiyete saygı çerçevesinde hizmet veren ofisimiz, Real Dedektif tecrübesini sizlere yaşatır. Kişisel ve kurumsal alanda araştırma, takip ve delil toplama hizmeti almak için hemen İstanbul dedektiflik bürosu ile irtibat kurun!

İstanbul Dedektif Fiyatları

İstanbul’da dedektif fiyatları uygundur. Ofisimiz, hizmet başına sektörün en uygun fiyatları ile çalışır. Bütçenizi aşmayan İstanbul dedektif fiyatı ile kaliteli hizmet almak için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU