İstanbul Dedektif

Son dönemde İstanbul dedektif faaliyetlerinin artış göstermesiyle beraber ülkemizin her bölgesinde ilk sırada olmak üzere özellikle İstanbul’da bu faaliyetlerin yoğunluk kazandığını görebiliriz. Özel dedektif hizmeti kapsamında yapılabilecek çok fazla durumun olması, araştırma konusunun da fazla olmasına büyük oranda etki etmektedir. Bu noktada talep fazla olmasından dolayı İstanbul gibi metropol bir şehirde de doğal olarak dedektiflik faaliyetleri artış göstermiştir.

İstanbul Dedektif Bürosu

Özel dedektifliği yalnızca suç unsurlarını araştırmada veya bir katilin bulunabilmesi için ipucu değerlendirmesi yapan bir şahıs olarak anlamamak gerekir. Özel dedektifliği kişisel gereksinimlerin doğurduğu veya kurumsal durumların ortaya çıkardığı pek çok unsuru araştırmak ve bir sonuca bağlamak için kullanılabilen geniş yelpazeye sahip bir meslek gurubu olarak değerlendirmek uygun olacaktır.

Bu noktada özellikle evlilik öncesi veya evlilik aşamasında gereksinim duyulduğu gibi hemde kurumsal faaliyetlerin araştırılması noktasında da özel dedektiflik faaliyetlerinden yararlanılabilir. Bu noktada İstanbul ilk sırada olmak üzere tüm yurdumuzda çeşitli araştırmalar söz konusu olmaktadır. İstanbul’da diğer illerimize oranla çok daha fazla insanın yaşıyor olması ve senelik milyonlarca turistin bölgeye gelmesinden dolayı büyük bir insan giriş çıkışı yaşanan bir bölge vasfına sahibi olduğu bilinmektedir.

İstanbul Dedektif

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

 

Dedektiflik Hizmetleri ve Fiyatları

Bu kadar çok insan giriş çıkışının yaşanmasından dolayı da olayların daha fazla yaşandığını görmek ve bu olaylarla karşı karşıya kalıyor olmak gayet normal bir durumdur. İşte bu olaylar karşısında çoğunlukla insanlar bazı durumları merak ederek gerçeğin esasında görülmüş olduğu gibi olmadığına kanaat getirebilir.

Bu şüpheli durumların araştırılarak gerçeğin ortaya çıkartılabilmesi adına bir şeyler yapmak ister ancak bu araştırma esnasında da gizli kalmak arzusundadır. İşte tamda bu noktada özel dedektifler devreye girerek merak edilen konularla alakalı olarak gerekli araştırmaları yaparak olayın iç yüzünü ortaya çıkarmada yardımcı olmaktadırlar.

İstanbul Real Dedektiflik ve Eş Takibi şirketi olarak yapmış olduğumuz çalışmalar ile beraber İstanbul’da oluşan dedektiflik sorununu ortadan kaldırıyoruz. Özellikle firmamız bünyesinde görev alan özel dedektiflerin tecrübeli ve yetenekli olması sayesinde ortada çözülemeyen herhangi bir sorunun kalmaması adına çalışmalarımıza son sürat devam etmekteyiz.

Bu anlamda İstanbul’da yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde hem araştırılması gerekli olan hususlarda hem de takip gerektiren durumlarda bir hayli başarılı adımlar atarak ilerleme sağlamaktayız.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU