İstanbul’da özel dedektiflik alanında faaliyet gösteren Real Dedektiflik, kaliteli yaklaşımları ve hızlı sonuç alma becerisi ile dedektif tutanları memnun etmeyi başarmaktadır. İstanbul’un en iyi özel dedektifi ile çalışarak hak ve menfaatlerinizi korumak için bizi arayın. İstanbul’un her ilçesinde yer alan özel dedektif ofislerimizle 7/24 irtibat kurarak, şahsi ve ticari alanda gerekli olan özel dedektif kiralama ihtiyaçlarınıza en uygun dedektiflik ücretleri ile karşılık bulabilirsiniz.

İstanbul’da dedektiflik hizmetleri Real Dedektif güvencesi ve becerisi ile en hızlı şekilde sonuçlandırılır. Bireysel ve kurumsal özel dedektif kiralama talepleriniz için 7/24 İstanbul dedektiflik bürosu ile irtibat kurabilirsiniz. İstanbul’da verilen özel dedektif hizmeti, mahremiyete saygılı ve gizlilik odaklı yürütülür. Yüzde 100 memnun kalacağınız özel dedektiflik hizmetleri için hemen bizi arayın!

İstanbul Dedektiflik Bürosu

İstanbul dedektif ofisi tüm ilçelerde aktif olan büroları ile 7/24 hizmetinizdedir. Bireysel ve kurumsal alanda şu konularda İstanbul ofisimizden özel dedektiflik hizmeti alabilirsiniz:

  • Eş takibi
  • Adres tespiti
  • Boşanma ve velayet davaları
  • Şirket araştırması
  • Personel araştırması
  • Öğrenci takibi
  • Patent taklit ürün araştırma
  • Kayıp kişi araştırması
istanbul-dedektif-tutma

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

İstanbul Dedektif Tutanların Yorumları

İstanbul’da dedektif kiralayanlar profesyonel yaklaşımlardan hoşnuttur. Takip, araştırma, yer tespit ve soruşturma gereken ve resmi dedektif görev tanımına girmeyen alanlarda verilen kaliteli hizmet; dedektif tutanların takdirini kazanmaktadır. Hesaplı dedektiflik ücretleri ile çalışan ve kalitesi ile tüm müşterilerinden öneri alan Real Dedektiflik İstanbul Ofisi ile çalışarak, yüzde 10 memnuniyet duyacağınız kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Dedektif Fiyatları

İstanbul’da dedektiflik ücretleri ofisimizde uygundur. Hizmet başına 900 TL’den başlayan fiyatlarla bizi arayarak özel dedektif kiralayabilirsiniz. Her İstanbul’da verilen özel dedektif hizmeti için hesaplı fiyatlardan yaralanmak için bize ulaşın, memnun kalın!

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU