İzmir’de özel dedektif ihtiyaç duyulan her vakada bize güvenebilirsiniz. Tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı Real Dedektif farkı ile vakalarınızı hızla kesin sonuca ulaştırmak için 7/24 bizimle irtibat kurabilirsiniz. En hesaplı İzmir’de dedektif fiyatları ve yüksek hizmet kalitesi ile başarıya ulaşmak için vakit kaybetmeden İzmir ofisimizle irtibata geçin!

İzmir’de Dedektif Tutan Var Mı?

İzmir’de özel dedektifle çalışan çok sayıda mutlu müşterimiz bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçen ve sorununu anlatmanın ardından hizmet sürecine başladığımız İzmirli müşterilerimiz, hak ve menfaatlerini korumalarına yardımcı olarak delillere en hızlı sürede ulaşmışlardır. Tüm delillerin yasal geçerlilikte olmasına önem verildiği İzmir dedektiflik bürosu farkı ile İzmir’in tüm ilçelerinde çalışabilirsiniz.

izmir-ozel-dedektif

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

İzmir’de Verilen Dedektiflik Hizmetleri

İzmir’de verilen dedektiflik hizmetlerimiz şunlardır:

  • Eş takibi
  • Kayıp kişi araştırması
  • Öğrenci takibi
  • Adres tespiti
  • Personel araştırması
  • Boşanma ve velayet davaları
  • Marka sahtecilik araştırma
  • Şirket araştırması

İzmir’de Dedektif Fiyatları

İzmir’de dedektiflik ücretleri kişi ve ofislerin yaklaşımları doğrultusunda çeşitlenmiştir. İzmir’de faaliyet gösteren birden fazla şahıs ya da firma bulunur. Her birisince farklı ücretlendirme politikası benimsenmiş ve benimsenen bu politikaların müşteriye yansımaları farklı olmuştur.

Real Dedektif, İzmir’de verdiği her hizmette hizmet başına ücretlendirme benimser. Müşteri mağduriyetine yol açmamak adına günlük veya haftalık dedektif kiralama ücretlerini tercih etmez. Müşterimiz bize ulaştığı anda ne kadar ücretle dedektiflik hizmeti alacağını bilir ve hizmet sonrasında kendisine herhangi bir isim altında para talep edilmez. Her yönü ile profesyonelliği size yansıtan Real Dedektif farkını ilk elden deneyimlemek için irtibat kanallarımızı kullanarak bize günün her saati ulaşabilirsiniz.

İzmir Dedektiflik Yorumları

İzmir’de özel dedektif değerlendirmeleri birbirinden farklıdır. Bunun nedeni ise müşterilerin hizmet aldıkları isimlerin farklı olmasıdır. Real Dedektif, dedektif tutanların yorumlarında adına en sık rastlanan ve hizmetlerinden memnun kalınan yegane özel dedektiflik şirketidir. Hesaplı fiyatları ve hızlı sürede sonuç alma becerisi ile Real Dedektif, İzmir’deki tüm müşterilerinden olumlu referans almayı başarmıştır. İzmir’de dedektif gerektiğinde akla ilk gelen isimi hemen arayarak şahsi ve ticari konularda yetkinliğinden yararlanabilir, hızla somut delil ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU