Kadıköy dedektiflik dedektif tutanların yorumlarında görülen memnuniyet devam ediyor! Türkiye’nin en başarılı özel dedektif kadrosu ile bireysel ve kurumsal alanda çözüm yollarına ulaşmak istiyorsanız bizi arayın. Real Dedektiflik olanakları ve Kadıköy dedektif ofisi deneyimli kadrosu ile hak ve menfaatlerinizi korumak için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Kadıköy dedektiflik bürosu deneyimli bay ve bayan özel dedektif kadrosu ile bireysel ve kurumsal alanda hizmet veriyor. Resmi polis dedektif görev tanımına girmeyen araştırma, takip, yer tespit ve delil toplama konularında ofisimizden hizmet alabilirsiniz. İstanbul dedektiflik Kadıköy Bürosu, uygun dedektiflik ücretleri ile hizmet verir. Beş yıldız kalitesinde özel dedektiflik hizmeti almak için hemen bizi arayın!

Kadıköy Özel Dedektif Kiralama Hizmeti

Kişi ve kurumlardan gelen özel dedektif kiralama taleplerine Kadıköy ofisimiz, tecrübeli kadrosu ve güçlü bağlantıları ile karşılık veriyor. Dedektif tutmayı gerektiren şu alanlarda bize ulaşarak hizmet alabilirsiniz:

  • Eş takibi
  • Adres tespiti
  • Şirket araştırması
  • Personel araştırması
  • Kayıp kişi araştırması
  • Patent taklit ürün araştırma
  • Öğrenci takibi
  • Boşanma ve velayet davaları
kadikoy-dedektif

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Kadıköy Dedektif Tutma Ücretleri

Kadıköy’de en uygun dedektif kiralama fiyatları ile hizmet veren ofisimiz, her ihtiyacı olana kapısını açıyor! Şüphelerinizle yaşamak yerine yaklaşan tehlikeye karşı uygun özel dedektiflik fiyatları ile hizmet almak için hemen bize ulaşın!

Kadıköy Eş Takibi Özel Dedektif

Partnerinizin sadakatinden şüpheleniyor ve aldatma fiiline yönelik güçlü deliller arıyorsanız bizi arayın! Şüpheleriniz doğrultusunda faaliyet sürdüren ofisimiz, eş takibi hizmeti ile partnerinizi yakın takibe alarak günlük gerçekleştirdiği her faaliyet hakkında sizi bilgilendirir. Kuşkularınızı destekleyen hareketlerini hukuka uygun şekilde kaydederek aldatma eylemini güçlü deliller ile ortaya çıkarır. Güvenilir ve gizlilik içerisinde sürdürülecek eş takibi hizmeti ile sevgilinizi veya eşinizi takip ettirmek istiyorsanız vakit kaybetmeden Kadıköy dedektiflik bürosu ile irtibata geçin!

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU