Kalecik dedektiflik ofisi güvenilir, şeffaf ve ilkelerine sıkı sıkıya bağlı hizmet verir. Her şartta mahremiyete ve gizliliğe önem veren deneyimli özel dedektif kadromuz ile 7/24 iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Özel dedektiflik hizmetlerimizden yararlanmak ve gerçekleri ortaya çıkarmak için bize hemen ulaşın!

Kalecik dedektiflik bürosu kaliteli ve şeffaf hizmet verir. Güvenilirlik yönünden üzerine düşen sorumluluğu yerine getiren Ankara dedektif Kalecik Ofisi, mahremiyetinize önem verir. Bireysel ve kurumsal alanda kaliteli hizmet almak için bizi hemen arayın!

Kalecik Özel Dedektif

Kalecik’te dedektif arayanlar bize ulaşarak en deneyimli kadro ile çalışma şansı yakalıyor. Alanında uzman bay ve bayan özel dedektif kadromuzla bireysel ve kurumsal alanda kaliteli hizmet sunmayı sürdürüyoruz. Bizimle günün her saati irtibat kurabilir, şu alanlarda verilen özel dedektiflik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz:

  • Boşanma ve velayet davaları
  • Eş takibi
  • Adres tespiti
  • Personel araştırması
  • Patent taklit ürün araştırma
  • Öğrenci takibi
  • Kayıp kişi araştırması
  • Şirket araştırması
kalecik-dedektif

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Kalecik Boşanma ve Velayet Davaları

Yargı aşamasındaki boşanma davalarınızda delil yetersizliği nedeni ile hak ve menfaat kaybı yaşayabilirsiniz. Evlilik birliğinin sarsıldığının mahkeme heyetinin ispatı için de somut delil gereklidir. Kalecik dedektif ofisi ile boşanma ve velayet davaları için çalışarak, lehte ve aleyhte güçlü kanıtlar ile dava sürecinde başarınızı artırabilirsiniz. Nafaka, velayet, tazminat ve mal paylaşımı gibi konularda elinizi güçlendirmek için bizi hemen arayın!

Kalecik Dedektiflik Ücretleri

Uygun dedektiflik ücretleri ile çalışan büromuz, hizmet başına fiyatlandırma uygular. Herhangi bir nedenle hizmet süresince tarafınızdan ek ödeme talep edilmez. Hesaplı fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için hemen Kalecik dedektiflik bürosu ile irtibat kurun!

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU