Kayıp Kişi Araştırması

Kayıp kişi araştırması hizmeti ile istemsiz ya da gönüllü olarak kaybolmuş kişilerin izi sürülmekte ve kolluk kuvvetlerine şahsın bulunmasına yönelik gerekli veriler temin edilmektedir. Hizmette harekete geçilme süresi kadar sürecin hızlı sonuçlandırılması da önemlidir. Kaybolan ya da kaçırılan yakınlarınıza ulaşmak için elinizi çabuk tutmanız ve profesyonellerden destek almanız gereklidir. Real Dedektiflik 81 ilde mevcut ofisleri ve güçlü bağlantıları ile kaybolan yakınlarınızın yerini en kısa sürede tespit edebilmektedir. Kendisinden haber alamadığınız yakınlarınızın can ve mal güvenliği riski ile karşılaşmamaları için hemen bizi arayarak özel dedektif tutabilirsiniz.

Yakınım Kayıp, Ne Yapmam Gerek?

Yakınınız kaybolduğunda kayıp kişi araştırması hizmeti başvurusu yapmadan hemen önce yerine getirmeniz gereken resmi prosedürler bulunmaktadır. İlk olarak 155 Polis İmdat Hattı ya da size en yakın karakola giderek yakınınızın kaybolduğu bilgilendirmesini yapmanız gereklidir. Kayıp kişi müracaatında önemli olan detay, kaybolma ya da kaçırılma şüphesi duyulması ile birlikte harekete geçilmesidir. Araştırmalar kayıp başvurularının hızlı yapılması halinde şahsın bulunma olasılığının arttığını göstermektedir. Yakınınızdan haber alamadığınızda 24 saat beklemek yerine hemen müracaat etmeyi ihmal etmeyin.

Aşağıda detayları paylaşılan kayıp kişi müracaatının hemen sonrasında ise özel dedektiflik büroları ile irtibata geçerek profesyonel yardım alabilirsiniz. Özel dedektifler tecrübeli kadroları, teknik altyapıları ve güçlü bağlantıları ile sürecin sonuçlanma süresine olumlu katkı sağlar. Yakınınızın bulunması için süre aleyhinize işlemektedir. Bu sürenin uzayarak olumsuz bir haber alma riskini ortadan kaldırmak için özel dedektiflik şirketleri ile de çalışmayı ihmal etmeyin!

Kayıp Kişi Müracaatı Nasıl Yapılır?

Yakınınızın kaybolduğundan şüphelenmeniz halinde ilk olarak yetkili mercilere kayıp şahıs müracaatı yapmanız gereklidir. Müracaatlar için en yakın Polis Merkezine başvuru yaparak yetkili memurlara gerekli verileri aktarabilirsiniz. Yetkililere kaybolan kişi ile ilgili yakınlık derecenizi belirtmeniz sonrası şu bilgileri aktararak, arama sürecinde yardımcı olarak tüm detayları aktarabilirsiniz:

  • Şahsa ait fotoğraf
  • En son görüldüğü yer ve üzerindeki kıyafet
  • Yaş, boy ve kilo
  • Ayırt edici fiziksel özellikleri
  • Son dönemlerde sık görüştüğü kişiler veya gittiği mekanlar

Kayıp Kişi Araştırması Nasıl Yapılır?

Kayıp kişi araştırması hizmeti, özel dedektiflik bürolarının tüm olanakları ile desteklemeleri gereken hassas bir süreçtir. Bu süreçte hız en önemli kuraldır. Kaybolan şahsın yerinin tespit edilmesi için ne kadar hızlı hareket edilirse, bulunma olasılığı aynı oranda artar. Özel dedektifler kayıp kişi istatistiklerinin ortaya koyduğu bu gerçeği bilmekte ve gerekli önemi vererek şahsın yerini bulmak için tüm çabayı göstermektedirler. Özel dedektif sanal ve fiziki takip gibi gelenekse yöntemlerin yanında güçlü bağlantıları ile şahsı arar. Yurtiçi ve yurtdışı iz sürebilen özel dedektifler, şahsın yerine sizi ulaştıracak ipuçlarını temin ederek sürece önemli katkı sağlar.

Kayıp Kişi Araştırması İçin Nereden Dedektif Tutabilirim?

Yakınlarınız kaybolduğunda seçeceğiniz özel dedektiflik ofisinde hassas davranmanız gereklidir. Yüksek sektör deneyimi yanında güçlü bağlantıları ve teknolojik altyapısı ile hizmet veren Real Dedektif, kayıp kişi araştırması hizmetinin Türkiye’deki en başarılı ismidir. Yakınınızdan haber alamadığınız gerekli müracaatları tamamlamanın hemen ardından bizi arayarak, uygun fiyatlarla şahsın yerini en kısa sürede tespit edebilirsiniz.