Konya’da dedektif şahsi ve ticari anlaşmazlıklara çözüm sunan bilgi, belge, delil ve konum gibi verilere ulaşmaya yönelik araştırma yürütür. Konya dedektif tutmak isteyenlere en tecrübeli kadro ile hizmet veren Real Dedektif, kesin sonuç garantili hizmetlerini en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturur. Konya’nın en başarılı özel dedektifi ile bireysel ve kurumsal alanda çalışmak için 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

Konya’da Dedektif Ne İş Yapar?

Konya’da dedektifin işi araştırma yürütmektir. Kişi, kurum ve kuruluşlar olan özel dedektifin müşterileri iletişime geçtikleri ofisler ile taleplerini paylaşır. Bu süreçte faaliyetlerine başlayan özel dedektif, müşterilerinin aradığı bilgi ve delile ulaşmak için titiz bir süreç yönetir.

Bu süreçte resmi arşiv kayıtları ile birlikte takip ve dedektif aletlerinden yararlanılır. Teknolojinin desteği ile yürütülebilen sanal takip ile en hızlı sürede delilere dayalı bilgilere ulaşılır.

Konya’da Verilen Özel Dedektiflik Hizmetleri

Konya’daki dedektiflik hizmetleri şahsi ve ticari hayatı ilgilendiren pek çok alana yönelik olarak sürdürülür. Özel dedektifler, çeşitlendirdikleri hizmetler ile müşterilerinin hak ve menfaatlerini savunmaya odaklanır. Bu odak noktası doğrultusunda verilen özel dedektiflik hizmetleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Eş takibi
  • Kayıp kişi araştırması
  • Adres tespiti
  • Personel araştırması
  • Öğrenci takibi
  • Şirket araştırması
  • Boşanma ve velayet davaları
  • Öğrenci takibi
  • Marka sahtecilik araştırma
konya-ozel-dedektiflik

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Konya Dedektif Ücretleri

Konya’da özel dedektif fiyatı değişkendir. Firmalar, fiyat prosedürleri gereği farklı ücretlendirmeler uygulayabilir. Konya’da en hesaplı fiyatlarla hizmet almak için Real Dedektif tecrübesine güvenebilirsiniz. Hızla sonuca ulaşan, şeffaf ve güvenilir özel dedektiflik hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanmak için bizi hemen arayın!

Konya Dedektif Tutanların Yorumları

Dedektif tutanların görüşleri incelendiğinde, Real Dedektif markasının tartışmasız başarısı göze çarpar. Tüm dedektif tutanların önerdiği Real Dedektif, güvenilir hizmet vermekle birlikte %100 kesin sonuç garantisi ile çalışan tek şirkettir. Bireysel ve kurumsal araştırmaların vazgeçilmez ismi ile 7/24 irtibat kurarak profesyonel dedektiflik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Konya’nın En Başarılı Dedektifi

Konya’nın en iyi dedektifi Real Dedektif’tir. Real Dedektif, kesin sonuç garantisi ile sunduğu her hizmette başarıya ulaşmayı bilir. Dedektif fiyatlarının da uygun olduğu Konya dedektif ofisimizle hemen iletişime geçerek en başarılı kadro ile çalışabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU