Mersin’de özel dedektif ihtiyaçlarına yönelik hizmet veren ofisimiz, Türkiye’nin en tecrübeli kadrosuna sahiptir. Son teknoloji dedektif ekipmanları ile faaliyetlerini sürdüren Real Dedektif; kişi, kurum ve kuruluşlara yönelik profesyonel araştırma, takip ve delil toplama hizmetleri verir. Yakınlarınızdan haber alamadığınızda, aldatıldığınızı düşündüğünüzde ya da izini kaybeden borçlunuzun nerede olduğunu öğrenmek istediğinizde en iyi Mersin dedektif ofisini hemen arayarak hizmet süreçlerine start verebilirsiniz.

Mersin’de Dedektif Tutan Var Mı?

Mersin’de dedektifle çalışan çok sayıda müşterimiz bulunmaktadır. Sadece bireysel alanda değil kurumsal alanda da Real Dedektif tarafından çok sayıda başarılı hizmet süreci Mersin’de yürütülmüştür. Şahsi ve ticari konularda menfaat kaybına yol açacak gelişmelere karşı bize ulaşarak hakkınızı müdafaa etmenize yardımcı olan bilgi ve delillere en hızlı sürede ulaşabilirsiniz.

Mersin’de Verilen Dedektiflik Hizmetleri

Mersin’de verilen özel dedektif hizmetleri şunlardır:

mersin-ozel-dedektif-hizmetleri

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Mersin Eş Takibi

Eş takibi hizmeti ile partnerinizin size ihanet edip etmediği gerçeğini ortaya koyan güvenilir kanıtlara ulaşabilirsiniz. Yasal sınırlar çerçevesinde ve büyük bir gizlilikte yürüttüğü takip sürecinde özel dedektif, en hızlı sürede istenen kanıtlara ulaşarak tarafınıza ulaştırır. Mersin dedektif tarafından toplanan tüm deliller yasalara uygun yöntemlerle kaydedilir. Herhangi bir kanuni yaptırımla karşılaşmadan partnerinizin ihanetini belgelemek istiyorsanız Mersin ofisimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Mersin Boşanma ve Velayet Davaları

Boşanma ve velayet davaları hizmeti ile devam eden dava sürecinde elinizi güçlendirecek somut kanıtlara ulaşabilirsiniz. Lehte ve aleyhte güçlü kanıtlara en hızlı sürede ulaşan özel dedektif; nafaka, tazminat, velayet, mal paylaşımı, vb. maddi ve manevi haklarınızı güvence altına alır. Haklılığınızı mahkemede ispatlayarak boşanma sonrası temiz bir sayfayı güçlü bir şekilde başlatmak için bizi arayın!

Mersin Dedektif Tutanların Yorumları

Mersin’de dedektif tutanlar hizmet süreçlerine yönelik değerlendirmelerinde bize öncelik verirler. %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile çalışan Real Dedektif, en yüksek başarılı hizmet süreci istatistiklerine sahiptir. Tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı tecrübemizle Mersin dedektif ihtiyaçlarınızda yanınızda hissetmek için 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU