Özel dedektif ücretleri, büroların bulundukları konumlara göre değişiklik gösterebilir. Nüfusu yoğun olan illerde genellikle daha fazla dedektif firması bulunmaktadır. Her büro hizmetlerine belirli fiyatlar verir. Kalabalık şehirlerde uygun fiyatlı dedektif bürolarını bulmak daha kolaydır. Ancak seçenek çok olduğunda doğru adres seçimi yapılırken zorlanılabilir. Bir ürün ya da hizmeti alırken güvenilir olduğundan her zaman emin olunmayabilir. Real Dedektif kaliteli ve şeffaf hizmet vererek müşterilerini memnun etmeyi hedeflemektedir. Aradığınız en uygun özel dedektif fiyatları ile hizmet veren firmamız kişisel verilerinizin korunmasına özen gösterir. 7/24 hizmete açık olduğumuz için sizde ihtiyacınız olduğu her anda bize ulaşabilirsiniz.

Özel Dedektif Nasıl Tutulur?

Özel dedektif tutulurken, firmada her iki tarafı da güvence altına alan sözleşmenin olduğundan emin olunmalıdır. Öncelikle güvenilir ve uygun fiyatlı dedektif bürosu belirlendikten sonra deneyimli dedektifler ile iletişime geçilir. Özel dedektifler kişilerin profesyonel yardım almak istedikleri konuları dikkatle inceleyerek en uygun olan hizmete yönlendirirler. Kişiler ve dedektifler fiyat konusunda anlaşmaya vardıktan sonra sözleşme imzalanır. Bu sözleşmenin yapılması müşterilerin boş yere harcama yapmalarının önüne geçerken dedektifler için ise hizmet karşılığının alındığına işaret eder. Ardından en iyi şekilde araştırma yapan dedektifler kişilere elde ettikleri bulguları yollayarak işlemleri sonlandırırlar.

ozel-dedektif-kiralamak

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Özel Dedektif Yasal Mı?

Özel dedektif tutmak yasalara aykırı bir durum değildir. Aynı şekilde özel dedektiflik yapmakta da hukuki açıdan hiçbir problem yaratmamaktadır. Ancak her iki durumda da geçerli olan bazı yasal kurallar vardır. Bunlardan en önemli olanları kişisel verilerin korunması ve özel hayatın gizliliğine dikkat edilmesidir. Deneyimli dedektifler bu noktalara dikkat ederek hizmet verirler. Bu kurallara uyulmadığında ceza sistemi devreye girebilir.

Dedektif Tutan Var Mı?

Dedektif tutan kişilerin yorumları önemlidir. İlk defa dedektif kiralayacak kişilere yol gösterdiği gibi yanlış bir özel dedektif firması seçmelerine de engel olur. Kişiler hayatlarındaki bireyler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için dedektifler ile iletişime geçmeden önce dedektif tutan var mı şeklinde araştırma yapmalıdırlar. Aynı zamanda bu yorumlarda en uygun özel dedektif fiyatları da bulabilirler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU