Özel dedektif bireysel ve kurumsal müşterilerden gelen bilgi ve delil toplama taleplerine yönelik profesyonel hizmet verir. Özel dedektifler tarafından yürütülen hizmetler, gizlilik ve sonuç odaklı bir yaklaşımla sürdürülür. Belirlenmiş dedektiflik ücretleri ile şahsi ve ticari alanda özel dedektif ofislerinden profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Özel dedektiflik hizmetleri şahsi ve ticari yaşantıda karşılaşılan sorunların aşılması, merak edilen bilgilere yönelik delillerin elde edilmesi ve alınacak kararların doğruluğunu öğrenmeye yönelik verilerin elde edilmesi amacıyla verilir. Özel dedektif kursu tamamlamış ve dedektif olmak için gerekli şartları sağlayan profesyoneller tarafından yürütülen hizmetler, özel dedektif bürosu aracılığı ile koordine edilir. Dedektiflik firmaları aracılığı ile kolluk kuvvetlerinin görev tanımına girmeyen özel alanlarda araştırma taleplerinize yönelik profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Özel Dedektif Ne İş Yapar?

Özel dedektiflerin işi kişi ve kurumlardan gelen araştırma, delil toplama ve yer tespit gibi konularda; belirli dedektiflik ücretleri dahilinde hizmet vermektir. Özel dedektif kiralamak için dedektiflik ofislerinden şu konularda profesyonel hizmet alabilirsiniz:

  • Eş takibi
  • Boşanma ve velayet davaları
  • Şirket araştırması
  • Patent taklit ürün araştırma
  • Öğrenci takibi
  • Personel araştırması
  • Adres tespiti
  • Kayıp kişi araştırması
turkiye-de-dedektif

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Dedektiflik Firmaları Yasal Mı?

Dedektiflik şirketleri yasaldır. Dedektiflik firmaları ile çalışmak suç teşkil etmez. Özel hayatın gizliliği ve kişisel verilerin korunması kanununun ihlal edilmediği her vakada, özel dedektif tutabilirsiniz.

En İyi Dedektiflik Bürosu Hangisi?

En iyi dedektif ofisi Real Dedektiflik Bürosu’dur. Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren ofisimiz, kaliteli ve uygun fiyatlı özel dedektiflik hizmetlerinin tek adresidir. En uygun özel dedektiflik fiyatları ile şeffaf, güvenilir ve sonuç odaklı profesyonel yaklaşımlarımızdan yararlanabilirsiniz. Özel dedektif hizmetleri hakkında bilgi almak ve özel dedektif kiralamak için 7/24 iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU