Özel dedektif kiralamak profesyonel ve legal dedektiflik büroları tercih edildiğinde yasaldır. Dedektif kiralamak istediğinizde, herhangi bir suç işlemiş kabul edilmeden profesyonel hizmet alabilirsiniz. Resmi dedektif görev kapsamına girmeyen konularda özel dedektiflik büroları ile çalışarak, hak ve menfaatlerinizi legal bir şekilde koruyabilirsiniz.

Özel dedektifle çalışmak herhangi bir cezai yaptırım içermez. Türkiye’de özel dedektiflik yasaldır. Yasal sınırlar çerçevesinde hizmet veren özel dedektif bürolarını tercih ederek, özel dedektif tutmak yasal mı sorusuna evet yanıtı verilen kaliteli ve güvenilir hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’de Dedektiflik Var Mı?

Türkiye’de dedektiflik özel dedektiflerce sürdürülür. Kolluk kuvvetleri içerisinde kişi ve kurumlara yönelik özel hizmet veren dedektiflik birimleri bulunmaz. Özel dedektif kiralamak istediğinizde, belirli dedektiflik ücretleri kapsamında özel ofislerden hizmet alabilirsiniz.

Türkiye’de Dedektif Nasıl Olunur?

Türkiye’de dedektif olmak için en az lisans mezunu olmanız ve temiz bir adli sicile sahip olmanız gerekir. Verilen şartları sağlamanız halinde ikinci adım, dedektif kursuna katılarak özel dedektiflik sertifikası almaktır. Özel dedektiflik kursunu tamamlayarak staj aşamasını da tamamlamanız ardından dedektif lisansını alarak faaliyet gösterebilirsiniz.

ozel-dedektif-tutmak

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Dedektif Tutmak Suç Mu?

Dedektif kiralamak suç değildir. Türk Ceza Kanunu (TCK) kapsamında dedektifle çalışmayı sınırlandıran herhangi bir madde bulunmaz.

Dedektif Tutanların Yorumları Nedir?

Dedektif tutanların görüşleri aldıkları hizmetlerden memnun kaldıklarını gösterir. Özel konularda bireysel ve kurumsal dedektiflik hizmetlerinden yararlanan herkes, hızlı ve kesin sonuç garantisinden memnun kalmaktadır. Özel dedektif tutmak yasal mı sorusuna verilen evet yanıtını hak eden özel dedektif ofisleri tercih edilerek, güvenilir ve kaliteli hizmet alınabilir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU