Özel dedektif filmlerde gördüğünüz profesyonellikte, bireysel ve kurumsal alanda hizmet verir. Türkiye’de özel dedektiflik, resmi dedektiflerin kapsamına girmeyen konularda verilir. Dedektiflik bürosu açma şartları sağlanan dedektif ofislerinden özel dedektiflik hizmetleri alınabilir.

Özel dedektif kişi ve kuruluşlara profesyonel araştırma, bilgi ve belge toplama hizmeti verir. Dedektif olmak için istenen şartları sağlayan özel dedektifler, belirli dedektiflik ücretleri eşliğinde profesyonel hizmet sunar. Türkiye’de özel dedektiflik yasal olup, dedektiflik büroları vasıtası ile kişisel ve ticari alanda özel dedektif kiralanabilir.

Özel Dedektif Nasıl Olunur?

Özel dedektif olmak isteyenler için izlenmesi gereken yol şu şekildedir:

  1. Üniversitelerinden lisans bölümünden mezun olunur.
  2. Özel dedektiflik sertifikası almak için dedektif kurslarına kayıt olunur.
  3. Kurs başarı ile tamamlanır.
  4. Zorunlu staj tamamlanır.
  5. Dedektif bürosu açma şartları sağlayan ofislerde işe girilerek mesleğe adım atılır.
dedektif-olmak

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Özel Dedektif Ne İş Yapar?

Özel dedektifler kurum ve şahıslardan gelen özel taleplere yönelik bilgi ve belge tedariki gerçekleştirir. Bahsedilen araştırmalarda resmi kayıtlardan yararlanan dedektifler, kişi takip ve teknolojik ekipman kullanımı gibi dedektiflik yöntemleri ile talep edilen bilgi ve belgeye daha kısa sürelerde ulaşır. Özel dedektiflerden polis dedektif hizmet kapsamına girmeyen, araştırma ve takip gerektiren özel alanlarda hizmet alınabilir.

Özel Dedektif Nasıl Tutulur?

Dedektif tutmak için yasal olarak faaliyet gösteren özel dedektiflik bürolarından hizmet alınır. Uygun dedektif kiralama ücretleri ile kaliteli hizmet sunan Real Dedektiflik Bürosu, dedektif kiralamanızı gerektiren şahsi ve ticari alanlarda sizlere profesyonel destek verir. Özel dedektif hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bizimle iletişime geçerek kaliteli ve şeffaf hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU