Özel dedektif ücreti verilen hizmetin gerekliliğine göre değişir. Firmalar, belirledikleri hizmet için görevlendirecekleri personel sayısı ve kullanacakları olanaklarına göre fiyatlandırma uygular. Kaliteli ve güvenilir hizmeti uygun özel dedektiflik fiyatları ile verebilmek önemlidir. Real Dedektiflik, uygun dedektiflik ücretleri ile beklediğiniz kalitede özel dedektif kiralama hizmetlerini sizlerle buluşturur. 7/24 bizimle irtibata geçerek uygun fiyatta hizmet alabilirsiniz.

Dedektiflik ücretleri firma ve hizmet bazında değişir. Verilen özel dedektiflik hizmetlerinde makbul olan, hizmet başına ücretlendirmedir. Günlük veya haftalık özel dedektiflik fiyatları belirlemenin anlamı, tecrübe eksikliği olarak değerlendirilmeli ve sonrasında mağduriyet yaşanacağı akıldan çıkarılmamalıdır. Dedektiflik ücretlerini hizmet başına değerlendirmeli ve karşılaştırma bu yönde yapılmalıdır.

Dedektif Fiyatları Ortalama

Ortalama özel dedektif ücretleri 900 TL ila 3.000 TL arasında değişir. Real Dedektiflik Bürosu ile çalıştığınızda, hizmet başına 900 TL’den başlayan uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Belirlenen fiyatlar dedektif sözleşmesi ile kayıt altına alınır. Hizmet süresince sabit fiyat garantisinden yararlanır ve herhangi bir nedenle ücret talebinde bulunulma riskinden korunabilirsiniz.

dedektiflik-hizmetleri

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Dedektiflik Maaşları Nedir?

Özel dedektif aylığı tecrübeye göre belirlenir. Mesleğe ilk adım atan yeni dedektif, yaklaşık 3.000 TL maaşla iş başı yapar. Tecrübe arttıkça dedektifin maaşı 8.000 TL ila 10.000 TL bandına yükselir.

Dedektif Tutanların Yorumları

Dedektif tutanların görüşleri kalite ve fiyat ekseninde aklınızda bir şablon oluşmasına katkı sağlar. Özel dedektif ile çalışanlar, aldıkları hizmet kalitesinden memnun kalırken; ödedikleri ücret konusunda farklı değerlendirmelerde bulunabilir. Eş takibi yaptıranlar, adres tespit ettirenler ve diğer özel dedektiflik hizmetlerinden yararlananlar; Real Dedektiflik fiyatlarından hoşnuttur. En uygun özel dedektiflik fiyatları ile hizmet almak için hemen bizi arayın!

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU