Özel dedektiflik hizmetleri Türkiye’de şahsi ve ticari alanda oluşan ihtiyaçlara yönelik verilir. Türkiye’de özel dedektiflik yasal bir haktır. Resmi dedektif hizmet kapsamına girmeyen alanlarda özel dedektif kiralamak için dedektiflik bürolarından hizmet alabilirsiniz.

Özel dedektiflik Türkiye’de yasal olarak faydalanılabilen, bireysel ve kurumsal alanda ortaya çıkan ihtiyaçlara yönelik olarak verilen profesyonel hizmettir. Polis dedektif tarafından verilmeyen konularda araştırma, delil toplama, yer tespit ve şirket araştırma gibi konularda özel dedektiflerden hizmet alabilirsiniz. Yasal statüde hizmet veren güvenilir özel dedektif firması ile çalışmak için Real Dedektiflik tecrübesine güvenebilirsiniz.

Türkiye’de Özel Dedektiflik Yasal Mı?

Türkiye’de dedektiflik hizmeti almak için kanuni bir engel bulunmaz. Özel dedektif büroları yasal olarak faaliyet gösterir. Dedektif kiralamak için yasal statüde hizmet veren şirketlerle çalışmanız halinde, herhangi bir cezai yaptırımla karşılaşmazsınız.

dedektiflik-yasal-mi

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Dedektiflik Bürosu Ne İş Yapar?

Dedektif ofisleri kişi ve kurumlardan gelen özel dedektif kiralama taleplerine yönelik profesyonel hizmet verir. Talep edilen bilgiyi temin etmek adına araştırma ve takip yapan dedektiflik ofisleri, hukuki sınırlandırmalara uygun olarak hareket eder. Hukuki davalara yönelik delil ihtiyacı, aldatan eşin ortaya çıkartılması, işe alınacak personelin güvenilirliğinin soruşturulması ve kaybolan yakınların yerinin tespit edilmesi için dedektiflik bürolarından destek alabilirsiniz.

Özel Dedektiflik Ücretleri Nedir?

Özel dedektif kiralama fiyatları firmaların tercih ettiği prensiplere göre değişir. Kimi firmalar günlük dedektiflik ücretleri tercih ederken, profesyonel firmalar hizmet başına ücretlendirme tercih eder. Özel dedektiflik hizmetleri için hizmet başına 900 TL’den başlayan en uygun dedektiflik ücretleri için hemen bizi arayın!

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU