Özgeçmiş araştırmaları ticari kuruluşların çalışanlarını daha yakından tanımaları ve güvenilir kişiler olup olmadığını anlamaları için yaptırılır. Bu çalışmalar özenle yürütüldüğünde firma içerisinde kötü niyetli kişiler varsa tespit edilmektedir. Firmaların hizmet ve ürün gizliliğini korumaları için yaptırılan bu araştırma çoğu zaman olası zararları önlemektedir. Personel araştırması ile şirket içindeki bilgilerin dışarıdaki bireylere aktarılmasının önüne geçilmektedir. Bunun yanında işini düzgün yapmayan bireylerde bulunmaktadır. Şirket içi zarardan korunmak ve firmanın verilerinin gizli tutulmasını sağlamak için özgeçmiş araştırması hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yazımızda özgeçmiş araştırması nasıl yapılır ve yararları nelerdir gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Özgeçmiş Araştırması Nasıl Yapılır?

Özgeçmiş araştırmasının yapılabilmesi için şirkette yetkili olan bireylerin özel dedektifler ile iletişime geçmeleri gerekir. Firma için önemli pozisyonlara başvuru yapan adayların yeterliliklerini ve güvenilirliklerini sorgulamaya başlamak için hazırladıkları CV’ler dedektif bürolarına iletilmelidir. Profesyonel kadroya sahip özel dedektif ofisleri kişilerin önceki işlerini, bağlantı kurduğu bireyleri, rakip firmalar ile iletişinin varlığını tespit ederek firmalara raporlamaktadır. Bireylerde şüpheli ve rahatsız edici bir durum varsa firma yetkilileri duruma müdahale ederek şirketlerini koruma altına alabilirler.

ozgecmis-tarama-dedektif

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Özgeçmiş Araştırmasının Yararları Nelerdir?

Özgeçmiş araştırmasının faydaları arasında en önemlisi firmaların değer kaybetmesinin önüne geçmektir. Çalışanlar ile güven bağının sağlamlaşmasına yarar sağlayan özgeçmiş araştırması tüm firmaların kendi bünyesinde kullanması gereken bir hizmettir. Kişiler işe girmeden önce hazırladıkları CV’yi doğru bilgilerle doldurmayabilir. Bu hizmet ile kişinin verdiği bilgilerin doğruluğunu tespit etmek mümkündür. Rakip firmalar bilgilerin sızdırılması için bazı kişileri görevlendirebilir. Alınan bu hizmetle firmada yaşanacak problemlerin önüne geçilebilmektedir. Aynı zamanda firmanıza bir faydası olmayacak kişilere maaş vermekten kaçınarak giderlerinizi koruyabilirsiniz.

Özgeçmiş Araştırma Hizmetini Nereden Almalıyım?

Özgeçmiş araştırması hizmetlerini en iyi veren firma Real Dedektiflik’tir. Özel dedektif firmamız, şirketiniz için tehlike yaratan tüm bireyleri özenle tespit ederek sizlere raporlamaktadır. Tüm araştırmalardan çıkan sonuçları tek tek inceleyerek bireyler hakkında herhangi bir hata yapmamaya dikkat etmekteyiz. Kesin ve güvenilir sonuçlara ulaşmak, özgeçmiş araştırması ile şirketinizi güvence altına almak için bizimle iletişime geçin!

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU