Personel Araştırması

Personel araştırması şirketinizi doğru kadro ile yönetme fırsatını sizlere sunar. Personellerinizin güvenilirliğini ve yetkinliğini sorgulayabileceğiniz bu hizmet ile ekonomik çıkarlarınızı güvence altına alabilirsiniz. Şirket sırlarını dışarıya aktaran, kadrosu için yetersiz ve işleri savsaklayan bir kadro ile çalışmanın zararlarına katlanmak yerine Real Dedektiflik Bürosu ile irtibat kurarak şirketinizi güvenceye alabilirsiniz.

Personel Araştırması Neden Yapılır?

Personel araştırması hizmeti, işletmenizin çalışan kaynaklı zarara uğramasını önleme nedeniyle verilir. Mevcut ya da yeni işe alacağınız şahısların yeterliliklerini tarafsız bir şekilde değerlendirme şansı yakalamak için özel dedektiflik büroları ile çalışabilirsiniz. İnsanlar yetilerini ve başarılarını abartmaya meyillidir. Bu abartıların ardında yatan gerçeklere ulaşabilen işletmeler güçlü çalışan kadrosu ile başarıya ulaşır. Siz de işletmenizin zorlu rekabet şartlarından sıyrılarak marka değerini artırmasını istiyorsanız çalışanlarınızın yeterliliğini ortaya çıkartan dedektiflik hizmetinden faydalanın!

Personel Araştırması ve Takibi Nasıl Yapılır?

Personel araştırması hizmeti iki farklı şekilde yürütülür. Mevcut kadronuz için yararlanabileceğiniz bu hizmet, size CV ulaştıran yeni personel adaylarına yönelik de verilebilir. Şekil her ne kadar farklı görünse de yöntem ve elde edilmek istenen temel neden aynıdır. Her iki farklı yaklaşımda da personelin yeterliliği ve güvenilirliği sorgulanarak kadronuzun en sağlam çalışanlarla kurulması amaçlanır.

Mevcut personellerinizin işlerine ne kadar sahip çıktıkları, sorumluluklarını yerine getirip getirmediklerini ya da şirket sırlarınızı güvende tutup tutmadıkları gibi soruların yanıtlarına ulaşmak için özel dedektif tutabilirsiniz. Özel dedektif farklı yöntemler kullanarak hakkında bilgi topladığı personellerinizin çalışma hayatına ilişkin önemli verilere ulaşır. Bu veriler ışığında personelinizin güvenilirliği ve yeterliliğini değerlendirebilirsiniz.

Şirketinizin kritik pozisyonları içi işe almaya düşündüğünüz şahısların sunduğu özgeçmişleri kontrol etmek için CV doğrulama hizmeti veren özel dedektifler, verilen CV’nin ne kadar doğru olduğunu ayrıntılı bir araştırma süreci ile ortaya çıkarır. Real Dedektif CV’de yer alan her firmaya ulaşarak yazılan bilgilerin doğruluğunu teyit eder ve arşiv tarama ile olası suç kaydı, vb. arşiv kayıtlarını ortaya çıkarır.

Personel Takibi İçin Neden Özel Dedektif Tutmalıyım?

Şirketler büyüdükçe personellerin takibi zorlaşır ve yeni alımlarda hatalı karar alma riski artar. Bu noktada profesyonele başvurulma ihtiyacı ortaya çıkar ve çözüm özel dedektiflerde aranır. Özel dedektiflerce yürütülen personel araştırması hizmetinde, olası riskleri önceden tespit eder ve gerekli müdahaleyi yapma şansı yakalayabilirsiniz. Benzer hizmet dallarında uzmanlaşmış olan gerçek dedektifler, bu süreçte teknik altyapılarından da yararlanarak sonuca en hızlı sürede ulaşma becerilerine sahiptir.

İyi bir dedektif personel araştırmasını yüzeysel değil, derinlemesine gerçekleştirir. Sadece personelin yetkinliği değil güvenilirliğinin de tespiti önemlidir. Personeliniz önemli şirket sırlarını dışarıya sızdırıyorsa özel dedektif bunu tespit eden özel yazılım ve cihazlara sahiptir. Şirketinizi her yönden koruyacak kapsamlı bir personel takip hizmeti için özel dedektifle çalışarak ekonomik çıkarlarınızı güvende tutabilirsiniz.

Personel Araştırması Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Personellerinizle ilgili takip ve araştırma süreçlerinde, seçeceğiniz özel dedektif firması referanslı ve deneyimli olmalıdır. Real Dedektiflik bu alanda Türkiye’nin bir numarasıdır. Güçlü kadrosu ve gelişmiş altyapısı ile araştırma ve takip süreçlerini en hızlı sürede güvenilir bilgiler ile sonlandırır. Her bilgiyi delile dayandıran Real Dedektif ile personel araştırması konusunda çalışmak için 7/24 irtibat kurabilirsiniz!