Türkiye’de dedektiflik özel ofislerce yürütülür. Resmi dedektif tarafından kişi ve kurumlarca yararlanılamayan araştırma ve delil toplama hizmetleri, özel dedektif tarafından verilir. Ülkemizde dedektiflik yasaldır ve dedektif tutmak suç teşkil etmez. Dedektif tutanların yorumları takip edilerek Türkiye’nin en başarılı özel dedektifi olan Real Dedektiflik Bürosu hizmetleri ve uygun dedektif fiyatları hakkında merak edilenler yanıtlanabilir.

Türkiye’de özel dedektif ücretleri firmaların tercih ettikleri politikalar doğrultusunda şekillenir. Türkiye’de dedektif fiyatları, genellikle hizmet başına belirlenir. Bireysel ve kurumsal alanda hizmet veren özel dedektif ofisleri, her hizmet için belirledikleri fiyat doğrultusunda çalışır. En uygun dedektiflik ücretleri ile çalışan Real Dedektif ile bütçenizi aşmadan talep ettiğiniz bilgi, adres ve belgeye ulaşabilir; aldatan eşin yaptıklarını ortaya çıkartabilirsiniz.

Türkiye’de Dedektif Var Mı?

Türkiye’de dedektiflik özel dedektifler tarafından yürütülür. Ülkemizde resmi dedektif tarafından hizmet verilmeyen alanlarda kişi ve kurumlar, özel dedektif ile irtibata geçerek destek alır.

turkiye-dedektif

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Türkiye’de Dedektif Tutmak Suç Mu?

Türkiye’de dedektif kiralamak suç değildir. Özel dedektif, kanunları iyi tanır. Gerekli olan bilgi ve belgeyi hukuka uygun şekilde temin eder. Tek başınıza suç işleme potansiyeliniz bulunan konularda profesyonel özel dedektiflik bürosu ile çalışarak, herhangi bir suç işlemeden talep ettiğini gerçeklere ulaşabilirsiniz.

Türkiye Dedektif Kiralama Ücretleri

Dedektif kiralama fiyatları ülkemizde makul seviyelerde seyreder. Eş takibi, adres tespiti, şirket ve personel araştırması gibi pek çok özel dedektif hizmeti gerektiren alanda uygun dedektiflik ücretleri belirlenmiştir. Türkiye’nin en başarılı özel dedektifi olan Real Dedektiflik, uygun özel dedektif kiralama fiyatları ile hizmet verir. Türkiye’de dedektif fiyatları konusunda en avantajlı çözümler sunan ofisimizle 7/24 irtibat kurabilir, profesyonel destek alabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU