Türkiye’de dedektiflik özel dedektif bürolarınca yürütülür. Özel dedektiflik lisansı alan ve staj zorunluluğunu tamamlayan adaylar, bireysel ve kurumsal talepler doğrultusunda dedektiflik hizmetlerini yürütür. Ülkemizde dedektiflik yasal bir meslektir ve belirli dedektiflik ücretleri eşliğinde özel dedektiflerden hizmet alınabilir.

Türkiye’de özel dedektiflik son 10 yılda önemli aşamalar kaydederek, 81 vilayette aranan hizmetler arasına girmeyi başardı. Özel dedektif kadrosu ile hizmet veren dedektiflik büroları, güçlü bağlantıları ve teknolojik altyapıları aracılığı ile bireysel ve kurumsal alanda hizmet veriyor. Kolluk kuvvetlerinin görev kapsamına girmeyen alanlarda Türkiye’de dedektiflik hizmetleri özel dedektif büroları ile çalışılabilir.

Türkiye’de Dedektif Var Mı?

Türkiye’de dedektif kolluk kuvvetlerinde bulunmaz. Ülkemizde dedektiflik mesleği, özel dedektif unvanı ile hizmet veren profesyonellerce yürütülür.

Özel Dedektif Nedir?

Özel dedektif kişilere, kurum ve kuruluşlara yönelik araştırma, takip, tespit ve delil toplama hizmetlerini veren profesyonellerdir. En az lisans mezunu olan ve özel dedektiflik sertifikası alanlar, özel dedektif olabilirler.

turkiye-de-dedektif

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Özel Dedektiflik Lisansı Nasıl Alınır?

Özel dedektiflik sertifikası almak için dedektif kurslarına katılım gösterilir. Kursu başarı ile tamamlayan adaylar, zorunlu stajı yerine getirmenin ardından sertifika almaya hak kazanır. Özel dedektiflik lisansı alınması ardından mesleğe atılmak için gerekli yetki belgesine sahip olunur.

Türkiye’de Dedektif Tutmak Suç Mu?

Türkiye’de dedektif kiralamak suç değildir. Özel dedektiflik büroları aracılığı ile bireysel ve kurumsal hayatta ihtiyaç duyulan özel konulara yönelik özel dedektif kiralanabilir. Türkiye’de dedektiflik yasaldır ve gerekli hallerde dedektifle çalışmak, suç işlemiş olmanız anlamına gelmez.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU