Özel dedektif kişi ve kurumlardan gelen talepler doğrultusunda araştırma, yer tespit, bilgi ve delil toplama hizmetleri verir. Türkiye’de özel dedektiflik yasaldır. Herhangi bir suç işleme riski yaşamadan Türkiye’de özel dedektif kiralayabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal alanda hizmet veren Real Dedektiflik, en iyi özel dedektif kadrosuna sahiptir. Uygun dedektiflik ücretleri ile hizmet almak için hemen bize ulaşın!

Türkiye’de dedektif kolluk kuvvetlerince hizmet vermeyen alanlarda görev alır. Türkiye’de özel dedektif; şahıs ve kurumlar adına araştırma ve yer tespit faaliyetleri üstlenir. Takip ve belge toplama gerektiren her alanda özel dedektif kiralayabilirsiniz.

Dedektif Nedir?

Dedektif kişilere ve kuruluşlara araştırma, bilgi ve delil toplama hizmeti verir. Ülkemizde dedektiflik mesleği, özel dedektif unvanlı kadrolarca yürütülür. Özel dedektifler ise dedektiflik bürosuna bağlı ve yasal sınırlandırmalar uyarınca kişi ve kurumlara hizmet verir.

dedektif

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Özel Dedektif Ne İş Yapar?

Özel dedektifin işi müşteri talepleri doğrultusunda istenilen bilgiyi, belgeleri ile birlikte ulaşmaktır. Özel dedektif işini yaparken geleneksel yöntemlerin yanında resmi kayıtları, güçlü bağlantılarını ve teknolojik cihazları kullanır. Sanal ve fiziki takiple sonuca en kısa sürede ulaşır. Bireysel ve kurumsal alanda şahıs takip, araştırma ve şirketlerle ilgili araştırma gibi konularda özel dedektiflerden hizmet alabilirsiniz.

Türkiye’de Dedektiflik Yasal Mı?

Türkiye’de dedektiflik yasaldır. Kanunlarda dedektiflik mesleğini sınırlandıran herhangi bir düzenleme bulunmaz. Özel dedektif, dedektiflik sertifikası alması ardından herhangi bir suç işlemeden hizmet verir. Türkiye’de özel dedektif kiralamak ve hizmet almayı suç kabul eden bir düzenleme bulunmamaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU