Legal dedektiflik ofisleri herhangi bir sorunda ya da şüphelere ilişkin delil ihtiyacının karşılanması gerektiğinde başvurulacak doğru noktalardır. Ülkemizde suç ve suçlu ile mücadele eden polis dedektif kadrosuyla çalışan resmi unvanlar bulunmamaktadır. Dedektiflik mesleği, yasal dedektiflik büroları aracılığı ile ulaşılabilen profesyonellerce yürütülür. Legal, şeffaf ve kesin sonuç garantili hizmet veren Real Dedektif; en başarılı yasal dedektif denince ilk akla gelen isimdir. Bizi 7/24 arayarak uygun dedektif fiyatları ile en deneyimli isimlerimizle çalışabilirsiniz.

Türkiye’de Dedektiflik Yasal Mı?

Türkiye’de dedektiflik yasaldır. Ceza kanunu içerisinde dedektifliği ya da özel dedektif kiralamayı yasaklayan herhangi bir madde bulunmaz. Bir dedektif ofisinin yasal sayılabilmesi için bazı kriterler ve çalışma yöntemlerinde bazı kanunlara uygunluk aranmaktadır. Bir dedektif bürosu özel hayatın gizliliği ve kişisel verilerin korunması kanunlarına uygun hareket ediyorsa, o ofisle çalışmakta herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

turkiye-dedektif-burolari

Gizlilik Garantisi

Müşterilerimizin gizliliği bizim için olmazsa olmazdır ve başlamadan önce gizlilik sözleşmesi ile tüm haklarınızı güvence altına alırız.

Kaliteli Hizmet

Alanında uzman ve etkin kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda etkin ve hızlı çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız

Uygun Fiyatlar

Hizmetlerimizi size ulaştırırken kaliteden ödün vermeden hak ettiğimiz fiyatları talep ediyor sizin bütçenizide önemsiyoruz.

Yasal Dedektiflik Büroları Nasıl Anlaşılır?

Yasal dedektif ofisini anlamak için birkaç basit detaya dikkat etmeniz yeterlidir. İlk olarak çalışmak istediğiniz ofiste yer alan personellerin özel dedektif lisansı olup olmadığını sorgulayın. Ardından açılan ofisin dedektiflik bürosu açma şartlarına uygun açılıp açılmadığını sorgulayın. Son olarak dedektif tutanların yorumlarına göz atarak ofisle ilgili olumlu ve olumsuz geri dönüşleri inceleyin. Bu basit kriterlere dikkat ederek yasal dedektiflik büroları ile çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

Dedektif Tutanların Yorumları

Dedektif tutanların önerileri hizmet süreçlerine ve faaliyet gösteren firmaların potansiyellerine yönelik önemli detaylar içerir. Tüm müşterilerini aradıkları veri ile en hızlı sürede buluşturan Real Dedektif, dedektif yorumlarında adı en çok geçen özel dedektiflik şirketidir. Her şartta profesyonelliğin gereklerini yerine getiren ve müşteri gizliliğine azami önem veren Real Dedektif, müşterileri tarafından Türkiye’nin en başarılı özel dedektifi olarak gösterilmektedir.

En İyi Dedektiflik Bürosu

En başarılı dedektif ofisi Real Dedektif, size şahsi ve ticari konularda destek oluyor. Hak ve menfaat kaybı yaşamanız muhtemel gelişmelere karşı önlem almak, devam eden yargı süreçlerinde elinizi güçlendirmek ya da aldatan eşin yaptıklarını belgeleri ile ortaya koymak için yasal dedektiflik büroları içinde kalite farkı ile öne çıkan Real Dedektifi tercih edebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dedektiflik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var. Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM FORMU